specjalizacja naszej straży miejskiej to nękanie kierowców- prosta robota i mandaciki na bieżąco, praca bezstresowa,. A jak widzą nieporządki to przechodzą obojętnie - po co pisać raporciki, szukać winnych , pisać pisma - szkoda czasu. Jaki jest sens istnienia SM, jak dublują prasę Panów Policjantów ?
Artykuł krzyczy w tytule o „setkach mandatów”, a jak się człowiek wczyta i policzy, to wychodzi niezła ściema. Kilkaset mandatów w kilka miesięcy oznacza, że te nasze asy ze straży miejskiej wystawiają zawrotne 1,5 mandatu na dzień! I oni się tym chwalą? Przecież wystarczy wejść w dowolną galerię „Mistrzów Parkowania”, żeby w 5 minut znaleźć więcej złamanych przepisów niż oni gonią przez tydzień. Te statystyki to kropla w morzu potrzeb i dowód na to, że służby kompletnie nie radzą sobie z tematem. Zamiast realnej roboty mamy PR-owe pogróżki, a kierowcy dalej parkują na trawnikach, bo wiedzą, że szansa na mandat jest jak wygrana w totka.
Kiedyś ludzie byli lepsi
specjalizacja naszej straży miejskiej to nękanie kierowców- prosta robota i mandaciki na bieżąco, praca bezstresowa,. A jak widzą nieporządki to przechodzą obojętnie - po co pisać raporciki, szukać winnych , pisać pisma - szkoda czasu. Jaki jest sens istnienia SM, jak dublują prasę Panów Policjantów ?
Artykuł krzyczy w tytule o „setkach mandatów”, a jak się człowiek wczyta i policzy, to wychodzi niezła ściema. Kilkaset mandatów w kilka miesięcy oznacza, że te nasze asy ze straży miejskiej wystawiają zawrotne 1,5 mandatu na dzień! I oni się tym chwalą? Przecież wystarczy wejść w dowolną galerię „Mistrzów Parkowania”, żeby w 5 minut znaleźć więcej złamanych przepisów niż oni gonią przez tydzień. Te statystyki to kropla w morzu potrzeb i dowód na to, że służby kompletnie nie radzą sobie z tematem. Zamiast realnej roboty mamy PR-owe pogróżki, a kierowcy dalej parkują na trawnikach, bo wiedzą, że szansa na mandat jest jak wygrana w totka.
Kiedyś donoszenie do SM to tylko kolaboracji,a dzisiaj w dobrym tonie , a później niespodzianka , odpowiednią nagroda .
Zapraszam MS na Łowicka -Hodowlana--Ogólna, Łowicka -Szczygla, Szczygla- Kamienna -Leśmiana utarg tyle co w dwa miesiące
~asd....mentalnosc i kultura ludnosci,ktora naplynela do elblaga ze stepow .zenada.