Akwarelka to ok. 7-letnia sunia w typie rasy shih-tzu. Waży ok. 5 kilogramów. Nie ma jednego oczka. Trafiła do... »
Mam prawo jazdy i pozdrawiam prawicowego zgreda, który z nudów piekli się na info elbląg
A kiedy radni z okręgu nr 2 upomną się o ul. Nowogródzka?
gówno a nie remont! koła można stracić na tych wyrwach!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Mam prawo jazdy i pozdrawiam prawicowego zgreda, który z nudów piekli się na info elbląg
A kiedy radni z okręgu nr 2 upomną się o ul. Nowogródzka?
gówno a nie remont! koła można stracić na tych wyrwach!