Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
to podłość, od lat ta same powody
nie ma sie co dziwić ,tu w wieśblagu twarda komuna córeczek i synusi sbeków .dzis płaczą oj podwyŻKI NA WSZYSTKIM . a synusie i coreczki nawiały za granice .
DO0 JEE TWOJA - MĄDROŚC CIĘ NIE PRZERAŻA .
Tu Wróbelków jest coraz mniej zjadają ich tłuste koty i inne ptaszyska .może za kanałem czy za torami więcej jest .TYLKO WILK
wraca stare
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
to podłość, od lat ta same powody
nie ma sie co dziwić ,tu w wieśblagu twarda komuna córeczek i synusi sbeków .dzis płaczą oj podwyŻKI NA WSZYSTKIM . a synusie i coreczki nawiały za granice .
DO0 JEE TWOJA - MĄDROŚC CIĘ NIE PRZERAŻA .
Tu Wróbelków jest coraz mniej zjadają ich tłuste koty i inne ptaszyska .może za kanałem czy za torami więcej jest .TYLKO WILK
wraca stare