Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Brawo dla wykonawcy tego dzieła. Niesamowity talent.
Genialny pomysł!!!Bravo dla autora i za wykonanie!!!Widziałem ten w Wieliczce -już trochę się starł ale tego typu sprawy popieram z całych sił!!!!!!!!!!!!!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Brawo dla wykonawcy tego dzieła. Niesamowity talent.
Genialny pomysł!!!Bravo dla autora i za wykonanie!!!Widziałem ten w Wieliczce -już trochę się starł ale tego typu sprawy popieram z całych sił!!!!!!!!!!!!!