Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Wyborcy w Elblągu to stan umysłu KO dostanie sporo głosów.
Świetna kandydatka Lewicy! Pamiętam ją z protestów Strajku Kobiet. Kobiety, głosujmy na kobiety, bo inaczej politycy z biskupami nas urządzą.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wyborcy w Elblągu to stan umysłu KO dostanie sporo głosów.
Świetna kandydatka Lewicy! Pamiętam ją z protestów Strajku Kobiet. Kobiety, głosujmy na kobiety, bo inaczej politycy z biskupami nas urządzą.