Poniedziałek, 24.06.2024, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (41)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +24
  ~ Biuro konsultacji?
  Środa, 10.04

  Śmiech na sali z tym biurem. Naprawdę pan nie wie po tylu latach co dolega komunikacji? To pan Śliwka niby nie z Elbląga a wie? Panie kandydacie to ja zaoszczędzę panu kosztów. Wystarczy poczytać komentarze w lokalnych portalach i ma pan darmowe konsultacje. Co jeszcze mieszkańcy będą mogli konsultować? I w jakich godzinach będzie to funkcjonowało? Do 15 kiedy wszyscy pracują? Taki sztuczny twór?

 2. 2
  +23
  ~ Izabella,
  Środa, 10.04

  Missan - nie rozmawiałeś nie rozmawiasz i nie będziesz rozmawiał z szeregowymi urzędnikami.

 3. 3
  +17
  ~ Mirosław,
  Środa, 10.04

  MiSSan - twoje nazwisko źle mi się kojarzy.

 4. 4
  +19
  ~ Marcelina
  Środa, 10.04

  Po takim traktowaniu szeregowych urzędników nie uwierzą juz w żadne obiecanki

 5. 5
  +21
  ~ "spieprzaj dziadu"-klasyk L.K.
  Środa, 10.04

  On jest zdrowy? Normalny w potocznym rozumieniu? On bezpośrednio nad urzędnikami wisiał 5 lat i nie wie co piszczy w UM? Chory albo kompletny leń. Missan, trzeba mieć odrobinę przyzwoitości i wstydu. jak wyglądasz wobec pracowników skoro mówisz że po 5 latach nie wiesz nic o ich pracy? Tacy będą nadal nas obżerać. Miałem podejrzenia że z nim coś nie teges, ale teraz on się zastanawia czy nadal tak prowadzić miasto. Wstyd za bezczelne parcie na koryto. I chwali się że ma doktorat - ten ze Starego Pola za komuny to był doktorat w porównaniu z tym nissanowym. Wstyd! Wstyd!

 6. 6
  +13
  ~ Dobre sobie
  Środa, 10.04

  Za swoje pomysly niektorzy nieźle po dupie dostali..... nie mogli się wyróżniać i wychodzić przed szereg , mądrość, oryginalność, inteligencja nie są tam w cenie

 7. 7
  +11
  ~ Truso
  Środa, 10.04

  I co z tego,Andrzej i tak ma małe szanse- chociaż mój głos ma,nadzieja umiera ostatnia.Mimo wszystko życzę powodzenia.

 8. 8
  +11
  ~ dobra rada
  Środa, 10.04

  żeby ocieplić wizerunek urzędu uszkodzony bardzo ostatnimi czasy to niech z odchodzącą ekipą której bardzo wymownie pokazano dezaprobatę odejdą ich pupile, podpowiadacze, donosiciele , mobberzy , mobberki , którzy fatalnie wpłynęli na wizerunek um i swojego pryncypała co doprowadziło do tak marnego uwieńczenia kariery! dopiero wtedy nowy prezydent będzie mógł budować i naprawiać zniszczony wizerunek i na nowo podnieść rangę urzędniczą a tym samym i umacniać swoją pozycję ! bo jak mieliśmy okazje się przekonać za złe metody można zapłacić bardzo wysoką cenę !!!

 9. 9
  +9
  ~ brednie
  Środa, 10.04

  TERAZ spotkania , a ta żałosna walka o żałosne podwyżki ??? to o jakim traktowaniu i słuchaniu urzędnika tu mowa trawa??ludzie wstępują do związków przez te fatalne traktowanie przez ludzi tworzących tam żałosną politykę kadrową , zmień pan tych ludzi na profesjonalistów i wtedy zaczniemy mówić o normalności a nie złośliwości , fobiach , zawiści i despotyźmie !! to już stało się tak żałośnie medialne ze po prostu wstyd!!!!!

 10. 10
  +9
  ~ Hmm
  Środa, 10.04

  Jeśli rozmowa ze współpracownikami to nowa jakość, znaczy to, że po kampanii będzie miał mieszkańców w tyle. Wychodzi natura tego kandydata. Czyli dotychczas traktował szeregowych urzędników jak bezmyślne stworzenia. Nie kupuję tego. Nie ma mojego głosu.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0748391151428