Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Andrey
  Piątek, 22.03

  po co maistu epc i źródło ciepła ? miasto nie ma gazu,prądu,telefonów i jakoś nie ma z tym problemu, sprzedać to gowno i będzie spokoj, będzie kasa na inwestycje w miescie i nie bedzie ciaglego pierdzilenia o cenach ciepla

 2. 2
  +9
  ~ Kasandra
  Piątek, 22.03

  Nic się nie zmieni jak nie przyjdzie ona miotła - musi pogonić działaczy pociotków szwagrów wazeliniarzy zaprzyjaźnionych emerytów . Musi pan odblokować potencjał pracowników i dokonać pokoleniowej bo inaczej Elbląg nie ruszy z miejsca a pan będzie miał gorzkie poczucie przegranej z małą elbląską sycylią

 3. 3
  +4
  ~ zorro
  Piątek, 22.03

  węglem opalana jest kotłownia na Zatorzu - własność EPECU

 4. 4
  +3
  ~ Ja
  Piątek, 22.03

  Odbijmy samorząd z rąk partii. Tylko komitety niepartyjne!

 5. 5
  0
  ~ Fakty-Nie Mity
  Piątek, 22.03

  Tylko miejscowi samorządowcy są w stanie COŚ zrobić dla tego MIASTA. Partyjnym emisariuszom powinniśmy podziękować. Mieszkańcy powinni dać szansę komuś kto realnie potrafi ocenić rzeczywistość.

 6. 6
  --6
  ~ kek
  Piątek, 22.03

  to ilu było tych elblążan na spotkaniu / i to z okręgu nr 1 i 2 / - szesnastu?

 7. 7
  0
  ~ Tez Stefan
  Piątek, 22.03

  Panie Stefanie. Proszę spojrzeć jak Epewik rozbudowuje kanalizację na Dąbrowie. Przy Jesionowej i Wiazowej wybudowana z dotacji przepompownie i kanalizację miejska do której podlaczyly się.. trzy domy. Na Lipowej i Leszczynowej funkcjonuje prywatna kanalizacja, przy czym Leszczynowa to ulica miejska. Obsługuje to dalej Epewik, podłączenie kosztuje 25 tys więc dalej dominują szamba, a mieszkamy w dzielnicy Elblaga.

 8. 8
  --2
  ~ Lepszy Elbląg
  Piątek, 22.03

  Bardzo sensowne podejście ma kandydat Rembelski do tematu funkcjonowania miejskich spółek. Z resztą nie tylko do tego. Jak dla mnie to najbardziej merytoryczny człowiek z całej piątki ubiegającej się o urząd prezydenta.

 9. 9
  --2
  ~ Kris
  Piątek, 22.03

  Widać, że gość ma podejście biznesowe, a nie urzędnicze. Rembelski to realna szansa na poprawę sytuacji Elbląga. Oby wszedł do drugiej tury, to wtedy więcej ludzi zainteresuje się tym jakie rozwiązania proponuje.

 10. 10
  +1
  ~ Witold
  Piątek, 22.03

  Witold Pan Rembelski jako jedyny kandydat spotyka się z mieszkańca osobiście, nie za pośrednictwem banerów i bilbordów. Brawo Panie Rembelski. Swoich Wyborców traktuje Pan poważnie Gratulacje.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.070867061615