Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (29)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Tadd
  Niedziela, 18.02

  Stefan nadaje się do polityki. Nieważne, że bez sensu i bez ekonomicznego uzasadnienie. Ale elektorat to chwyci.

 2. 2
  +4
  ~ gdzie jest mysz
  Niedziela, 18.02

  Kto zwrócił uwagę, że mam u władzy opcję niemiecką? Niemcy nie chcą konkurencji w Polsce. Przemysł ciężki, będący przez cały PRL i 20 lat po nim wizytówką Elbląga jest coraz mniej widoczny. Port i przekop też nie pozostają w tej aferze bez znaczenia.

 3. 3
  +2
  ~ Pit
  Niedziela, 18.02

  Panie, osiągnął Pan już wiek emerytalny, rentier Prezydent, słabo to wygląda. Miał Pan własną firmę o podobnym profilu jak GE, dlaczego nie przetrwała ??? Nie ma cudów w gospodarce, albo potrafimy, albo nie... Pan już wypadł z Rynku, niestety.

 4. 4
  --2
  ~ zdziwiony Staś
  Poniedziałek, 19.02

  Nie czytam bo mi się nie chce. Zgaduję, że pan Rembelewski ma pieniądze i odlewnie kupi. Szach i mat.

 5. 5
  --2
  ~ fan strzepywania z walenia
  Poniedziałek, 19.02

  O, widzę że Koliński się odpalił. Tabletek pewnie nie zażył. Biedaczyna aż głowa mu się wygina

 6. 6
  +1
  ~ F××k
  Poniedziałek, 26.02

  Dziadek won emerytury.

 7. 7
  0
  ~ Edmund Szwed
  Poniedziałek, 26.02

  Szanowny Panie,   z szacunkiem odnoszę się do Pańskie dobrej woli, której efektem jest próba ratowania Odlewni, jednak Pańskie dążenia do osiągnięcia postawionego sobie Celu, niestety są pozbawione szans powodzenia. Pańskie nadzieje związane z pozyskaniem koniecznego udziału kapitałowego w nowej spółce Ministerstwa Aktywów Państwowych poprzez Agencję Rozwoju Przemysłu, jest w mojej ocenie …. tylko iluzją na czas kampanii wyborczej , noooo chyba, że się mylę? Do Pańskiej wiedzy przekazuję ogólne  informacji GE o zamiarze jej  zamknięcia  z dniem 3.03.2025, które są powszechnie znane, więc powinien i Pan je znać, że: - Obecnie wszystkie te funkcje są wypełniane  zarówno przez własne siły wytwórcze odlewni jak i firmy współpracujące . - Ogłoszony plan zamknięcia jest obecnie tylko hasłem bez  konkretów i tak naprawdę wszyscy jego uczestnicy oczekują planu rzeczowej realizacji tej decyzji. - Brak jest  jeszcze również wizji procesu postępowania z  mają

 8. 8
  0
  ~ Edmund Szwed
  Poniedziałek, 26.02

  ....ciąg dalszy do powyższego tekstu komentarza - Brak jest  jeszcze również wizji procesu postępowania z  majątkiem i wyposażeniem  w trakcie  wybiegu jak i po zamknięciu . - Ze względu na cykl realizacji  zobowiązań handlowych   działania te , we wszystkich obszarach będą  miały charakter kaskadowego wyłączenia  funkcji , osób, wyposażenia i umów na realizację. - Trwają już wyprzedzające , wstępne rozmowy na temat   wyłączania zasilania , terminowania  niektórych umów ( np  dostawy energii elektrycznej , gazów  technicznych, magazynowania modeli oraz  redukcji  wykonawstwa) . - Po ogłoszeniu systemu odpraw  ruszy fala  odejść osób  dla których te  odprawy nie będą   satysfakcjonujące  oraz emerytów.  - Niestety będą to również osoby i funkcje  strategiczne z punktu ewentualnego kontynuowania pracy tej odlewni staliw.

 9. 9
  0
  ~ Edmund Szwed
  Poniedziałek, 26.02

  ciąg dalszy ... Moje uwagi dotyczące Pańskiej nadziei, dotyczące wsparcia przez przez rządowe Agencje, są osadzone na moim niestety na dotychczasowym doświadczeniu. Dlatego zastanawiam się, czy oby Pańska idea ratowania Odlewni, nie jest przypadkiem iluzją na czas kampanii wyborczej, noooo ..... chyba, że się mylę? Pozostający z szacunkiem, Edmund Szwed

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1207389831543