Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (70)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ No nieźle
  Piątek, 26.01

  Brawo Panie Stefanie widać teraz kolosalną przepaść między starym ukladem a Panem, będę za !

 2. 2
  +6
  ~ ??????????????????????
  Piątek, 26.01

  Ciekawe co o tym sadzi Olechnowicz?

 3. 3
  +15
  ~ ktoś tam
  Piątek, 26.01

  Bardzo dobry projekt Panie Stefanie odważny i śmiały teraz trzeba do tego przekonać pracowników i pozostałych wymienionych powyżej w tym obecne towarzystwo parlamentarne z obu opcji politycznych i tu obawiam się, że będzie problem. Tu jest Pana rola jako przyszłego prezydenta a ja będę Pana wspierał w tych działaniach. Jedno jest pewne nie robienie nic zamknie ten zakład i pozwalnia ludzi i to nieodwracalnie !

 4. 4
  +3
  ~ Tak
  Piątek, 26.01

  Tak jak fabryki cieszyły się, gdy zwalniano ludzi z biur (kto zapomniał, to niech sobie odkopie komentarze pod artykułami z tamtych lat), tak tyle sentymentu mam teraz do odlewni.

 5. 5
  +8
  ~ xd56
  Piątek, 26.01

  Brawo Panie Stefanie.

 6. 6
  --1
  ~ obserwator
  Piątek, 26.01

  emeryci już swoje zrobili ,więc powinni sie udać na zasłużony odpoczynek.prawda panie rembelski?

 7. 7
  --13
  ~ Turk
  Piątek, 26.01

  Do pracownik odlewni: nie zrezygnowali ze 100mln, tylko z jakiejś obiecanki DO100mln te 100 mln nie było nigdy nigdzie konkretnie określone, to po pierwsze. Po drugie kasa byłaby przeznaczona na to, co powinien finansować rząd i obecny rząd sfinansuje bez szantażowania miasta, niezależnie od tego kto nim w tym momencie czy po kwietniowych wyborach będzie rządził. Port zacznie przynosić w końcu dochody kiedy przekop zostanie faktycznie skończony to przejrzycie na oczy i wyjdziecie z bańki bredni wciskanych przez PiS

 8. 8
  +14
  ~ odlewanie w odlewni
  Piątek, 26.01

  Jeżeli tak potężny koncern nie ma opłacalności z utrzymania tej odlewni, a przecież potrzebuje setki ton odlewów dziennie, to co będzie w tej odlewni robiło Miasto? Chyba że, tak jak w sikalni Małgorzaty, będzie się odlewało. Liczy się wynik ekonomiczny a nie mrzonki przedwyborcze o komitecie ratunkowym.

 9. 9
  +2
  ~ Spz
  Piątek, 26.01

  Zamknąć wziąć odprawy i za miesiąc otworzyć z tą samą okipa tak to będzie wyglądało

 10. 10
  +21
  ~ Polexit
  Piątek, 26.01

  A czy to przypadkiem nie tow Olechnowicz z PO jest odpowiedzialny za sprzedarz Polskiego zakładu jakim był zamech w obce łapy? Pamietajcie tam gdzie PO tam wyprzedarz polskiego majatku i uleglosc wobec USA ,niemiec, izraela. Wszystko czego dotknie sie PO to albo zniszcza albo sprzedadza i to sie tyczy wszystkich tych postsolidaruchow. Rozwalili koleje waskotorowe na zulawach zrywajac cala infrastrokture gdzie w obecnych czasach budowa kilometra torowiska to kilkanascie mln zl. Ta klika zlikwidowala kilkaset km torow, basen przy spacerowej doprowadzili do ruiny, kolej nadzalewowa zlkwidowali, komunikacja miejska juz tez ledwo zipie. Dalej glosujcie na tych z PO,PSL,Lewica a pozniej wielkie zdziwienie ze polska istnieje tylko teoretycznie jak mawial tow sienkiewicz z PO.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.572536945343