Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (70)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Rodacy Kamraci
  Piątek, 26.01

  Won z gudłajami szabesgojami lewactwem i banderowcami. Polska dla Polaków i Polak w Polsce gospodarzem.

 2. 2
  +10
  ~ Idz na całość
  Piątek, 26.01

  Panie idz na całość i zmień tu wszystko bo kazdy juz ma dość!

 3. 3
  +16
  ~ Pablo
  Piątek, 26.01

  Panie Stefanie interesująca wizja, nie przeczę. Ale jest podstawowe pytanie- czy konsultował Pan to z pracownikami odlewni? Czy oni tego chcą? Z tego co mi wiadomo nie są entuzjastami takiego pomysłu i wielu ma już plany co zrobi z pieniędzmi z odprawy i u meblarzy, których u nas pod dostatkiem zamierzają. Bezpieczeństwo a nie ryzyko to dla ludzi priorytet. Więc zanim Pan ogłosi świetlaną ideę na potrzeby własnej kampanii proszę zweryfikować czy jest realna. Bo do tanga trzeba dwojga…

 4. 4
  +14
  ~ do Upadły....
  Piątek, 26.01

  A niech Rembelski zwiąże się nawet z samym panem diabłem, nie będzie gorzej niż jest obecnie. W samorządzie nie będą dyskutowali o aborcji, lecz o sprawach elblążan. Jeżeli ratuszowi kameleoni pozostaną nadal, to już na wieki.

 5. 5
  +16
  ~ Może?
  Piątek, 26.01

  pracownik w tym zdegenerowanym układzie miejskim , choćby nie wiem jakie wartości i kwalifikacje by posiadał, nie liczy się. Liczą się mierni, potakiwacze, koniunkturalnie partyjni- to dzieło ostatnich kilku lat. Nie ma normalności zawodowej, rozwoju, kariery w dobrym tego słowa znaczeniu. Nędzne uposażenie, chyba, że ukradkiem dla "swoich". Być tam teraz pracownikiem, to tylko czasowe zaczepienie, zniszczono etos. Pan Rembelski mówi innym językiem niż ci stetryczali pracodawcy, to już nadzieja

 6. 6
  +7
  ~ Depcze piach
  Piątek, 26.01

  Z rudym, pampersem i Hińczykiem na pewno ta spółka pracownicza rozkwitnie. Może jakiś kajzenik pomoże w celu znalezienia rozwiązania?

 7. 7
  +20
  ~ Out
  Sobota, 27.01

  Ten stary uklad jest juz nie do zniesienia , mają go wszyscy pod wentyl

 8. 8
  +18
  ~ Nic nowego
  Sobota, 27.01

  Każdy pracownik z ukladu ma idealnie kazdy ktore nadepnie ukladowi ma odcisk staje się wrogiem i chocby nie wiadomo jak dobrze pracowal , nie ma to juz znaczenia ! Dyskryminacja placowa i mobbing ! O tym jeszcze poczytamy do 7 kwietnia bo przed wyborami trzeba poznać metody gniecenia !

 9. 9
  +9
  ~ Sposoby -:)
  Sobota, 27.01

  Czy Pan tez będzie latał z puszką po mieście jak PO zeby zbierać głosy poparcia -:)))

 10. 10
  +9
  ~ Forma
  Sobota, 27.01

  Fizole z odlewni na działalności w trójmieście już szukają pracy, ale gdzie ta wspaniała kadra kierownicza znajdzie takie zarobki, za co teraz spłacą swoje pałace?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94110512733459