Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Polexit
  Poniedziałek, 11.12

  DO Jest I ERty: Typowe dla lewactwa, gdy pokazuje im sie konkretne argumenty i odpowiada merytorycznie , oni placzac sie z nienawisci uzywaja jakichs inwektyw i POspolitego bełkotu. Powiadacie że miliony Polaków pozbawionych mozliwosci wjazdu do w/w miast przez tow czaskowskiego Majchrowskiego, a wkrótce także mieszkańców Wrocławia, Łodzi to są świnie odrywane od koryta? Jak Podłą antypolską szuja trzeba być aby wypowiadac takie słowa o Polakach? Kim byli wasi ojcowie?

 2. 2
  +5
  ~ Jest
  Poniedziałek, 11.12

  Polexit, nie znam rosyjskiego, języka waszego pisowskiego gultu putina, bo bym Ci napisał po rosyjsku abyś zrozumiał, bo w języku polskim masz problem ze zrozumieniem tekstu. To podpisał Morawiecki w ramach KPO, nie Trzaskowski, Majchrowski czy Tusk, tylko Morawiecki.

 3. 3
  --2
  ~ do polexit
  Poniedziałek, 11.12

  wet-ale ci dokopali!to już DZISIAJ !kuweta gotowa?

 4. 4
  --2
  ~ kali
  Poniedziałek, 11.12

  ~ Polexit to typowa pisowska ,antypolska ,cyniczna szuja.Kim ty jesteś że śmiesz podważać czyjeś pochodzenie !!!!

 5. 5
  +2
  ~ Polexit
  Poniedziałek, 11.12

  doJest: POwtarzam, wprowadzanie tego typu utrudnień zycia dla Polaków lezy w gestii samorządów, nie ma obowiazku wprowadzania SCT, to czy SCT bedzie funkcjonowało czy nie to tylko decyduje samorzad. Można wogóle tego nie wprowadzać, ale Polskojezyczni smorzadowcy z ochotą wprowadza tego typu bat na Polaków. Jeśli twierdzisz ze w wawie wprowadzał to morawiecki to albo jestes głupcem albo pozytecznym idiota. Do kali: POdważam pochodzenie każdej szumowiny która działa na szkode Polski i Polaków utrudniajac nam Polakom zycie w tym kraju wprowadzajac choche ,szkodliwe normy i dyrektywy napływajace z obcych państw. Jesli tolerujesz SCT tzn że prawdopodobnie nie jestes Polakiem tylko Polskojezycznym mieszkancem tych ziem.

 6. 6
  +6
  ~ pogonić mafię i sektę pogonić
  Poniedziałek, 11.12

  Morawiecki (czy odniósł się wreszcie do dokumentów sugerujących, że może być niemieckim agentem?) podpisał wszystko o co zabiegali PeOwcy z Lewicą. Za jakich debili trzeba mieć współdyskutantów żeby przerzucać odpowiedzialność za autonomiczne decyzje samorządów na rząd państwowy? On jedynie dał zielone światło (za co powinni siedzieć). Ale to nowa ekipa rządząca nagabywała, że tak trzeba. A w zapisach stoi wyraźnie, że każde miasto powyżej 100 tysięcy mieszkańców może wprowadzać te strefy. Może, nie musi. Wiecie ile oficjalnie ma mieszkańców nasze elblążkowo warmińsko-mazurskie? PS wasze argumenty ad persona tylko potwierdza to co on pisze. Błaznujecie towarzysze!

 7. 7
  +3
  ~ kula
  Poniedziałek, 11.12

  spytajcie Robaka i jego synów z szopena oni wszystko na bezdomnych majom hehehehe

 8. 8
  +7
  ~ Arc
  Poniedziałek, 11.12

  Do Polexit i Jest - może Was pogodze, bo prawda jak to często bywa jest po środku. Otóż tak, Morawiecki zgodził się w unni na te strefy itp. kretynizmy i powinien za to wypier..ć z Polski - jednak Trzaskowski skorzystał na draństwie Morawieckiego (choć nie musiał) i wprowadza te strefy i to UWAGA największe i najbardziej restrykcyjne ze wszystkich państw unijnych!!! - za co on także powinien wypier...ć z Polski! Kolejny raz się sprawdza, że PiS PO - jedno zło! A tutaj macie jasno i krótko pokazane całe to strefowe szaleństwo i obłudę - https://www.youtube.com/watch?v=Dhlk4SI1_Qk

 9. 9
  --2
  ~ fdg
  Poniedziałek, 11.12

  proponuję aby bezdomni darowali samochody np. proboszczowi.

 10. 10
  +3
  ~ Polexit
  Poniedziałek, 11.12

  Do Arc: dokładnie tak jak mówisz Morawiecki dał możliwość POwcom na wprowadzenie SCT ale nie był to nakaz. POwcy jednak na zlecenie Szwaba ,Sorosa wprowadzają to w Polsce. Aby dokręcić śrubę nam Polakom.Podczas kozwida POwcy także POpierali PIS zamykając lasy, wprowadzając maski,szpryce, zamykając kina baseny, zakłady pracy,cmentarze utrudniając dostęp do służby zdrowia, wprowadzając segregację sanitarną wtedy te szumowiny z PO mówiące dziś o normalności, wolności mówiący że będzie przepięknie gdy trzeba utrudniać życie Polakom to wtedy nie są żadną totalną opozycja a są koalicją. Powinni zostać wydaleni z kraju. Polak Polakowi by czegoś takiego jak oni nie robił.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91997098922729