Niedziela, 21.07.2024, Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Xyz
  Środa, 04.10

  Akkurat reset zostal zrobiony przez funkcjonariuszy partyjnych,wiec obiektywizmu tam nie ma.dlaczego cenckiewicz nie zajmie sie takimi osobami jak kanczynski,macierewicz czy kornel morawiecki? bo wtedy okaze sie kto byl agentem ruskich sluzb.

 2. 2
  +4
  ~ pustogłowia
  Środa, 04.10

  Szkoła zależy od nauczycieli i dyrekcji i nie usprawiedliwia gnuśnienia wskazywanie na ministra. Autonomicznym aktorem jest nauczyciel a księgowym dyrektor. Prawo szkolne pozwala nauczycielowi i uczniowi być kreatywnym i twórczym. Zamęt w szkole po 1989 jest dla fotelarzy a nie ucznia , i niezależnie kto rządził, szkołę traktowano jak aborcję. Wiele (nawet większość) polskich szkół robi swoje czyli kształtuje i kształci człowieka. Psy szczekają a rozsądny człowiek robi swoje tak jak w rodzinie. A wołanie tych w "debacie" jest jak pianie koguta po spotkaniu z kurą - niczego nie zmienia a jedynie szuka klienta.

 3. 3
  0
  ~ kjm
  Środa, 04.10

  ani pan Śliwka ani żadna inna pani i pan z PiSu nie odważyli się konfrontacji z pozostałymi kandydatami do parlamentu bo co bo tylko umieją debatować we własnych szeregach? Nieobecni nie mają racji panie Śliwka bo i jak by pan obronił swoje krytykanctwo wobec politycznych konkurentów?

 4. 4
  +1
  ~ kuk
  Środa, 04.10

  ~ Imigranci z maczetami ~ to twoi na straganach sprzedawali wizy tym z meczetami, czy z pierwotniakami i innymi robakami?

 5. 5
  +3
  ~ 7g
  Środa, 04.10

  czy pani poseł ma już przygotowany pokój we własnym domu dla imigrantów, a senatorek odda im swoje 2 mieszkanie ?

 6. 6
  --2
  ~ zorro
  Środa, 04.10

  do Wszoku : prawdę piszesz , tylko jaki kontrwywiad dopuszcza do lądowania w bazie czołgów w Braniewie helikopterów ruskich, które mogą penetrować cały garnizon. Szpiony wpuszczone do bazy w biały dzień.

 7. 7
  +1
  ~ można
  Środa, 04.10

  pudelek.pl Polak zaczął naukę w liceum w USA. Mówi o różnicach. Jedno zszokowało go najbardziej

 8. 8
  +4
  ~ Dziady, cz.23
  Środa, 04.10

  Imigrantów sami przywieźliśmy w `47 i mamy teraz ich "debatę" o tym co jeszcze spartolić. To byli najgorsi imigranci i też przez 33 lata tylko roszczeniowi a dzisiaj rządzący z drugiego fotela.

 9. 9
  --2
  ~ do zorro
  Środa, 04.10

  To bylo za czasow PO, wtedy minister byl pod butem rosjan, a tussek zeby nie draznic putina likwidowal jednostki wojskowe , wpuszczali nawet ruskich agentow z fsb na tereny Polskich jednostek wojskowych. Całkowita uleglosc wobec rosjan. Sprawe smolenska takze oddali w lapy rosjan i wyglaszali tezy tylko takie na ile im ruscy pozwolili. cos nieprawdopodobnego. Ostatnio ruskim sie nie podobalo ze budujemy przekop to na budowie przekopu zjawili sie parlamentarzysci i europarlamentarzysci z PO, przkeonujac ze lepiej plywac przez rosje. Co te gady z PO z ta polska wyprawialy?

 10. 10
  +4
  ~ czerwona piłka na nosie
  Środa, 04.10

  Panie rolnik ze Szwarcenowa. Pan już żeś się wykazał aktywnością i powołał wraz z czerepakiem i czerepakową Kobiety w Centrum i nie przeżyły suszy jednego sezonu. jeżeli tak pan dbałeś nawet o swoje interesy w Warszawie, to honorowo przestań pan pitolić co było i jest a skup się na tym co ma być by było dobrze. Pozostali gdakacze też, choć wasza ważność i słuchanie was na Wiejskiej polega tylko na przekazaniu kiedy macie machnąć jak lider każe. Może ktoś zrealizuje debatę "co pani, pan poseł, senator zrobił dla Polski, regionu, Elbląga w czasie tej i poprzednich kadencji". Za nic nie odpowiadacie, kompletnie za nic a ludzie znają was tylko z pieniaczenia i nieudacznictwa oraz "zdolności organizacyjnych" - ustawienie mikrofonu na chodniku.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0107760429382