Niedziela, 21.07.2024, Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Szejk Ali
  Środa, 04.10

  Wyprowadzenie religi że szkoły nie uzdrowi jej. Nie każdy musi jej chcieć, ale są potrzebne w szkole inne zmiany, grube zmiany. To tak jak by za nie jechać auta odpowiedzialne by było ptasia kupa na tylnej szybie.

 2. 2
  +17
  ~ Kat Na Idiotów
  Środa, 04.10

  Co to za debata na wejściówki bez prawa zadania pytania do konkretnego kandydata? Chała i ustawka jak Budżet Obywatelski?

 3. 3
  +18
  ~ Robert Koliński
  Środa, 04.10

  „Generalnie spotkanie było nudne jak flaki z olejem i było od początku do końca jedną wielką ustawką, w której przedstawiciele reżimowej "trojki" (PO, PSL, Lewica) kadzili sobie bezwstydnie i próbowali sekować dwóch pozostałych kandydatów - nijakiego przedstawiciela Bezpartyjnych Samorządowców i całkiem rzutkiego, ale jednak osamotnionego w tej debacie, młodego przedstawiciela Konfederacji. (...) Jedynym jaśniejszym momentem tego pseudo-obywatelskiego i para-dziennikarskiego cyrku było pytanie zadane przez niżej podpisanego, a które przedstawiłem Wam sumiennie w memie. Na pytanie o ew. decyzję w sprawie wysłania Polaków na wojnę z pomocą dogorywającemu dziś reżimowi kijowskiemu odpowiedział uczciwie tylko przedstawiciel Konfederatów (nie wyśle), podczas gdy załgany senator z PO uznał (...)

 4. 4
  +18
  ~ Robert Koliński
  Środa, 04.10

  (...) że "pytanie jest źle postawione i on nie będzie na takie pytania odpowiadał". Podobnie zachowała się hipokrytka z "lewicy", która próbowała jeszcze coś marudzić o art. 5 NATO, ale że ani wiedzy, ani umiejętności logicznego myślenia nie posiada, to nic z tych jej wykrętów nie wyszło. Odpowiedzi zatem wyborcom zastanawiającym się nad przyszłością, jaką gotują nam kandydaci na naszych oprawców - nie udzieliła. Podobnie zachował się jej kolega-wyzyskiwacz z ław poselskich z PSL (jest przeciwko podnoszeniu płacy minimalnej, ale za "duszeniem" inflacji - tak na marginesie), który również uczepił się art. 5 NATO i próbował rzeźbić w materii mu kompletnie obcej, odpowiedzi jednak elektoratowi ostatecznie nie udzielając. Wyszedłem stamtąd 5 minut później, bo szkoda było mojego czasu (...)

 5. 5
  +15
  ~ Robert Koliński
  Środa, 04.10

  (...) na wysłuchiwanie tych ignoranckich bredni politycznych łgarzy. (...)” - całość tekstu mojego komentarza do tej żenującej ustawki mającej uchodzić za "polityczną debatę wyborczą" możecie przeczytać sobie tu. Są również fajne obrazki;) #PrawdaWasWyzwoli, #obrońcyNATOnazioli; #33lataStyropianizmu, #KrewNaRękach; ☠⚡ link: https://www.facebook.com/KolinskiRobert/posts/pfbid02bznq5zF9AcaSEEXVE2qq94JVHSJ5ViVsYWfJUL4oiuMbx6mgGL4v2cXgrESA4SqSl

 6. 6
  +17
  ~ Wet
  Środa, 04.10

  Slogany i połprawdy. Żadnego konkretu jak rozwiązać kwestię służby zdrowia. Wcisła pływa jak zwykle. Debatę zorganizował POrtel, o którego preferencjach POlitycznych wszyscy wiedzą i braku bezstronności.

 7. 7
  +11
  ~ Ola
  Środa, 04.10

  Dość już tej starej kliki. Nic nowego nie wniesie. Czas na nowe.

 8. 8
  +6
  ~ " Chcemy to, ch emy tamto,"- oni,partie chcą
  Środa, 04.10

  A czy zapytałem ktoś szarego obywatels o zdanie , ci by chciał, jakie ma pomysły, wizje ten szary obywatel ? Śr.. ać Sue chce jak te wszystkie partie " chca" na siłę bez pytania nas uszczęśliwić.

 9. 9
  +6
  ~ Nie zdążyłem
  Środa, 04.10

  Cholera podobno ktoś rozdawał przed u m coś extra ? Przechodząc nie załapałem się n pewnie cos pysznego -:))) kto to byl bo może jutro tez będę w okolicach -:)))

 10. 10
  +13
  ~ Lewica out
  Środa, 04.10

  Lewica pokazałs juz tu swoją twarz a zwlaszcza quartet ! Do tego sprawa rzecznika, dlatego niech juz idą w niepamięć! Wykluczą i pozwolą na wykluczenie każdego kto jest im niewygodny i zagraża prawdą ! Juz patrzeć na to zawistne towarzystwo nie można ! Oby w wyborach dostali to na co zasłużyli!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4299709796906