Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +20
  ~ Dziwak nad dziwaki
  Wtorek, 26.09

  Czyli będzie kolejna przegrana Wielkiego Ptaka w sądzie? Widać lubi ten sport lub ma takie hooby ?

 2. 2
  +29
  ~ Nigdy więcej PO
  Wtorek, 26.09

  Proszę pamiętać że peło w pełni popiera tą patologię ćwierkacza. Pamiętajmy przy wyborach aby nie głosować na nikogo z PO PSL kkwwwww. Jak widać towarzysze tych ugrupowań cały czas tkwią w PRL-u.

 3. 3
  +25
  ~ Wymowna cisza!
  Wtorek, 26.09

  No PO i lewica skutecznie milczą a milczenie to zgoda !!!obrzydliwe! Dobrze ze przed wyborami pokazują mentalność i metody!

 4. 4
  +17
  ~ Kassandra
  Wtorek, 26.09

  Sprawav Pana Rodziewicza to wierchołek góry buraczanej. Sądy są niestety wolne, czyli nierychliwe i spraiedliwe na swój kastowy sposób . Frakcja rewolucyjna wyrzyna frakcę terrorystyczną.

 5. 5
  --23
  ~ nadzieja
  Wtorek, 26.09

  Mam tylko nadzieje , ze na tego pana Rodziewicza nikt nie zagłosuje, skoro wchodzi w tę grę jako kandydat.Inni mają gorzej bo są szarpani, i tez jest o nich głośno. Ciekawe ,a ile to dziś spraw na wokandzie pracownik - pracodawca może byśmy poznali? bo kim jest dla Nas jakiś pan Rodziewicz.

 6. 6
  +23
  ~ kompromitacja władzy
  Wtorek, 26.09

  Brawo Paweł

 7. 7
  +24
  ~ komentator
  Wtorek, 26.09

  Wróblewski idzie na noże z Rodziewiczem! Rzecznikiem, który od lat ściga większych cwaniaków niż nasz harlejowiec... To będzie ciekawa walka. Prezydentowi reelekcji nie wróżę. Stawiam na rzecznika

 8. 8
  +18
  ~ Precz
  Wtorek, 26.09

  To koniec ćwierka. Najpierw ściganie elblążan krytykujących władzę w komentarzach, teraz walki sądowe z pracownikami. Ojj wylewa się fetor na całe miasto. W tym wszystkim bierze udział także PO PSL. To przypomina ochydne praktyki rodem z UB SB.

 9. 9
  +19
  ~ karma czuwa
  Wtorek, 26.09

  Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.” Niejednego to dotknęło ale tylko nieliczni zdobyli się na odwagę więc to da początek licznych podziękowań tym którzy latami pastwili się nad ludźmi , którzy leczyli się u psychiatry, musieli rezygnować z pracy co tak naprawdę pozostawiło w nich trwały ślad oraz uszczerbek na zdrowiu! Mam nadzieję ,ze teraz pójdzie juz gładko bo jest tam jeszcze parę osób które lubowały się w tych prostackich mobbingowych metodach!

 10. 10
  +13
  ~ prrryyyy
  Wtorek, 26.09

  Znam z jednego miejsca pracy w tym mieście tzw karty pracy zdawane kierownikowi co tydzień. Inne cuda też tam byly

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93062114715576