Poniedziałek, 25.09.2023, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Chester
  5 dni temu, Wtorek, 19.09

  Tusk I Wcisla należą do tej organizacji która spiskowala z Ruskimi przeciw Polsce i Polakom. Wg tych nieudaczników całą Polska wschodnia w tym Elbląg miał być skazany na rzez przez Ruskow. Dlatego przy wyborach głosujemy na PIS a nie na zdrajcow narodu polskiego czyli organizacji Tuska I Wcisly.

 2. 2
  +5
  ~ widz
  5 dni temu, Wtorek, 19.09

  ~ Chester ----------POlak/Wet ,poszyłes sie po Chestera jak ziobro pod dworczyka...he hehe

 3. 3
  +1
  ~ Arc
  5 dni temu, Wtorek, 19.09

  Norden - wcześniej ruscy dali niemcom zielone światło na rozpoczęcie II wojny światowej i razem z nimi nas zaatakowali

 4. 4
  --2
  ~ są gorsi
  5 dni temu, Wtorek, 19.09

  tzw. Chester i podobni badacze dziejów i wietrzyciele zdrady ostatnio jadą na rusków i tusków. A rozumek śpi i śmierdzi `47. Konstantynówka okrzyknięta przez Żełenskiego i jego kumpli miejscem ruskiej zbrodni , przez amerykanów uznana z dowodami na zbrodnię ukry. Każde miejsce okrzyknięte przez ukra za ruską zbrodnię powinna badać natychmiast komisja międzynarodowa. Buczę też "badali" tylko ukry. Nie chcę w Polsce ruskich na czołgach, ale tutaj już są o wiele groźniejsi i bezwzględni od ruskich - to 8 mln ukrów `47 i teraz. Na polecenie prowindyka zrobią Wołyń. Pod Lwowem "ruska rakieta" trafiła w polską fabrykę akurat teraz gdy pokazujemy ukrom jak mają tranzytować ich plewy. musieli nasi `47 przyjmować sporo tych plew skoro ukry się zeźliły, zresztą zgodnie z ich mentalnością.

 5. 5
  0
  ~ Roman
  5 dni temu, Wtorek, 19.09

  Do: ~ roża = morda. Nie wygłupiaj się. Napisz coś sensownego. Napisz np., czemu mniejszości zamieszkujące Polskę przedwojenną, tak wściekle atakowali Polskę, która dopiero co, odzyskała niepodległość. Nie poprzestawaj na tym, że rzycisz mi kciukiem w dół. Napisz, proszę, co o tym myślisz.

 6. 6
  +2
  ~ Romeczku
  5 dni temu, Wtorek, 19.09

  -ludność "obca" wcielona siłą w skład II RP z tego samego powodu co teraz nienawidziła "Polaka" utożsamiając go z państwem polskim a nie sąsiadem, człowiekiem. Tak było na Litwie, Białorusi, Ukrainie - tam w czasach II RP działała swobodnie agitacja sowiecka i ludność ta, jedząc polski chleb, co chwilę wyskakiwała z buntem, a że nie mogła dosięgnąć W-wy (poza Pierackim), to odwdzięczała się polskiemu sąsiadowi-Litwa ,Ukraina - Wołyń jako kulminacja. Rządzący IIRP postępowali jak dzisiejsi - poklepywali i przytulali np. Petlurę (znienawidzonego przez ukrów) i nie robili nic, poza pacyfikacją, aby przytulić te ludy do macierzy - oni i terytorium było dane na wieki.W `39 i po `41 a także w 2023 mocno się ich wdzięczność za pogardę objawiła. Babcia która nie przytula, może wracać do siebie

 7. 7
  +2
  ~ ~Romuś
  5 dni temu, Wtorek, 19.09

  Za politykę II RP (jej kompletny brak), za dyzmowanie elit, zapłacił zwykły, porządny, skromny i patriotyczny Polak, sąsiad Ukraińca , Litwina. Zapłacił nie tylko śmiercią ale zapomnieniem nowych elit o jego kaźni. Zapłacił też zakazem ze strony oprawców pochówku jego szczątków. Poklepywanie "braci" dzisiaj prowadzi do wrogości znacznie większej niż w 39-52. I znowu "elity" poklepujące nikogo, ani tutaj ani tam, nie pytają o zdanie mas tylko poklepują się a masy zaczynają na siebie warczeć. Potrzebna jest polityka sąsiedzka a nie poklepywania lub po poklepywaniu stawianie murów. Mur chiński też ludy obeszły. Lepsza jest zła przyjaźń od dobrej nienawiści.

 8. 8
  +2
  ~ ja bym się zastanowiła
  4 dni temu, Środa, 20.09

  bo jeszcze ten upaiński aktorzyna poda was do trybunału.

 9. 9
  +4
  ~ pierwotny w ONZ i NY
  4 dni temu, Środa, 20.09

  Szanowna "redakcja" znowu usuwa i blokuje słowa prawdy. Opis zachowania Żełenskiego w ONZ zawierał prawdę - obsobaczył komik Polaków za pomoc. Użył słów z głębokiego gomółki czyli komuny w której się wychował. Wykorzystał że Duda pochwalił ukrów i to że występował po Dudzie. Wylał się rynsztok wdzięczności i zamiast kajania się za ludobójstwo na Wołyniu, to on uczynił Polaków winnymi niepowodzeń "kontrofensywy" (od lutego 300m). Putin go rozpoznał go i zamknął mu drogę morską . Błagał świat i Polskę o prawo tranzytu do Afryki, Azji a teraz żąda by Polska kupiła całe jego plewy - dla niego tanio, wygodnie, a świat będzie słał "pomoc humanitarną" ukrom.Cały ich MON dorabiał się na śmierci żołnierzy, w tym międzynarodowych ochotników, Polaków. O tym się nie zająknął. Obrzydliwy rodzaj człeka

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0268020629883