Sobota, 23.09.2023, Imieniny: Tekla, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (67)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +20
  ~ wariatkowo
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  ~brawo - Rodziewicz nie uzyskał zgody przełożonego - najpierw zgoda, następnie księga i drzwi. Skoro o zgodę nie zabiegał, to gdyby wszyscy w UM się wpisali i poszli, to nawet cieć (wiadomo kto) szedłby na czele . I tak codziennie już o 8.05. Rzecznik komuś pomógł - podajcie fakty. Jak na razie nie ma efektów jego pracy poza tym że do tej pory chodził bez zgody aż się bawół zirytował bo przed nim chce być p. osłem. A karą powinna być natychmiastowa dyscyplinarka i potrącona 1/30. Wróblewski przegra, bo rzecznik wykaże że on i inni pracownicy wychodzili jak chcieli bez zgody szefa więc wobec niego jest to szykana.

 2. 2
  +8
  ~ do ~ Optymizm!
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  Kur zapiał 3 x a lewica bez komentarza. Gdzie Wy.

 3. 3
  +4
  ~ Wizyta specjalisty
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  Mściwosć i nienawiść to stwierdzona choroba ludzi niedowartościowanych, małych i słabych! Widać ją na pomarszczonej twarzy i uciekajacym wzroku .... należą się takim tylko wyrazy wspolczucia bo tak czy tak bliżej im niż dalej do .......

 4. 4
  +20
  ~ Edward
  Tydzień temu, Piątek, 15.09

  stara lewica /PZPR/ przynajmniej informowała przełożonego o wyjściach nawet na spotkania pop-u /na terenie zakładu/ a tu widzę, że szeregowy "członek" nie raczył udzielić informacji nawet prezydenowi E-ga.Już się czuje że jest posłem i posiada immunitet ???

 5. 5
  +19
  ~ Maja
  Tydzień temu, Piątek, 15.09

  Ale co to w ogóle ma być? Rzecznik, który ma pomagać ludziom, wyskakuje sobie na kilka godzinek na prezentację wyborcza. Trzeba było mieć umiar w d... i wziąć dzień urlopu. To bym go nawet poparła. A tak to wygląda na cwaniaczka. To teraz zamiast pracować będzie sobie prywatne wyjścia z pracy robił na wiece wyborcze. A niby kiedy odpracuje, czy po godzinach pracy urzędu przejmie interesantów, którzy pocałowali klamkę?

 6. 6
  +1
  ~ robert
  6 dni temu, Sobota, 16.09

  ~ była pracowniczka UM- opinia w pracy, ~ brawo - opinia z w domu.

 7. 7
  0
  ~ lewicowiec /i nie tylko/
  3 dni temu, Wtorek, 19.09

  jak to za komuny było, "czy się stoi czy się leży pensja i tak się należy".

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0063998699188