Niedziela, 21.04.2024, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (67)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +18
  ~ Głeboko pomyśl
  Środa, 13.09

  Jak juz harley bedzie wyplacal te pieniadze na odszkodowanie to niech odrazu odda pieniadze ktore zmarnowal z budzetu miasta na ta bezzasadna propagandowa ankiete w sprawie portu, moze niech sie zrzuci razem z motorowka bo ten to tez byl chyba pomyslodawca tej bzdurnej ankiety ala referendum w rosji. nokaut oglosili a portu jak nie bylo tak nie ma. cos czuje ze to bedzie pocalunek politycznej smierci harleya.

 2. 2
  +6
  ~ obserwator
  Środa, 13.09

  Myślę ,że jest Pan nielojalny . A ten cały cyrk to kampania wyborcza.

 3. 3
  +20
  ~ pozew zbiorowy się szykuje
  Środa, 13.09

  Wróblewski, chłopie ze zwisem! Ty sobie każdego dnia pracy spędzaj 8 godzin przed lustrem i rób to co proboszcz nazywa "rachunek sumienia". No, może rób tylko rachunek, bo sumienia to ty nie masz. Zobaczymy czy wytrzymasz choć godzinę ze sobą. Skrzywdziłeś i poniżyłeś wielu ludzi tylko dlatego że nie mieli żony, męża , na przydatnym ci urzędzie. A ten Paweł to do niedawna robił wszystko pod dictum Witolda i dopiero zauważył kto jest Loch Ness w ratuszu? A Januszek , jako członek lewicy nie stojący na wysokości zadania, pewnie zaciera łapki wokół członka zamiast go bronić, motywować, agitować.

 4. 4
  +30
  ~ poeta pamięta
  Środa, 13.09

  Wróblewski, a pamiętasz jak w godzinach pracy razem z czerepakiem, twoim zastępcą, dźwigaliście po mieście dechy "Kosiniak Kamysz"? Pal licho tego Radziewicza bo jest z tego samego czerwonego szamba, ale szambo się Witusiu wylewa zawsze gdy udajesz przyzwoitego a takim nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz nawet jako zakonnik. Taki Rodziewisz rozpętał znowu sagę o zarządzie miasta i RM - choć w ten sposób stanął po stronie wróblowanych (dziobanych). A gdzie jest Stefanek - nie wziął go Kukiz na listę? To nawet dobrze, bo skukizić się to gorzej niż być rzecznikiem u Wróblewskiego.

 5. 5
  +13
  ~ Doceniamy
  Środa, 13.09

  Brawo Panie Pawle! Brudy trzeba ujawniać zwlsszcza Pan który na codzień z nimi walczysz!

 6. 6
  +15
  ~ Pakt senacki Wcisly czyli jak uciec przed prokuratorem
  Środa, 13.09

  Kabaret. W Elblągu rządzi od 30 lat klika cwaniakow PSL Wroblewskiego PO Tuska I Wcisly oraz Lewicy Falejz Olsztyna . I nagle udają ze się żrą. Pic na wodę. To jest pakt cwaniakow nazwany jako pakt senacki kombiatorow ściąganych przez prokuraturę. Rozwalmy te klikę głosując na patriotów Polski z PIS.

 7. 7
  --8
  ~ Zawsze lewica ale normalna
  Środa, 13.09

  Serce mam po lewej stronie masz mój głos. Nie poddawaj się .

 8. 8
  --2
  ~ Tadeusz
  Środa, 13.09

  Aha, kandydat postawił sobie za cel wygrać z nr 1 na liście i idzie na całość, to mu jest potrzebne do zwycięstwa,życzę powodzenia , będzie jeszcze ciekawie.

 9. 9
  +21
  ~ asd
  Środa, 13.09

  Nie wierzę w oświadczenie Wróblewskiego....

 10. 10
  +16
  ~ obserwator zdarzeń
  Środa, 13.09

  Banda 4 była taka odważna w styczniu. A teraz co ?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5993709564209