Sobota, 22.06.2024, Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (67)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ wniosek
  Czwartek, 14.09

  Wystarczy kandydować, a reklama zbędna, przecież ten pan jest ze swojego "gniazda". Takie problemy ze swoimi pracodawcami ma nie tylko ten pan, nieraz na wokandach wisi. Dla Nas jest to jasne, MY głosujemy tylko na pana Śliwkę.Wygrana pana Śliwki gwarantuje nam prawo i porządek. A temu panu jeśli mogę radzić to porzucić tę Nowa Lewicę, ona wcale nie nowa, a współpracuje z PSL.

 2. 2
  +18
  ~ lekarz potrzebny
  Czwartek, 14.09

  To się w przeciętnej pale nie mieści - rzecznik konsumenta nie zna regulaminu pracy UM. Wróblewski zauważył, że rzecznik wymyka się z wdzięczności i zaczyna mu sodówka uderzać "bo kandyduje z Falej", więc go wzwiódł jako członka. Ten zajęczał by mieć reklamę ale żaden komuch go nie popiera . Kukułcze gniazdo reprezentantów narodu. Jaki rozum mają ci co takich wybierają? I tutaj kończą się prawa konsumenta.

 3. 3
  +11
  ~ Ursus
  Czwartek, 14.09

  Myślę że nie warto czekać do wyborów i należy jak najszybciej pozbyć się harleya z miasta tak jak pzpn pozbył się santosa. Widzę tu sporo analogi harley -santos. Nawet twarz taka podobna. Naprawdę szkoda miasta bo do wyborów zdąży jeszcze sporo zepsuć w mieście.

 4. 4
  +5
  ~ Rumcajs
  Czwartek, 14.09

  Jak czytam te komentarze masz mój głos dzięki temu i wogóle to Śmiać mi się chce durni ludzie wierzą w tą zagrywkę polityczną a Rodziewicz liczy głosy ale ludzi są naiwni.

 5. 5
  +29
  ~ Marian
  Czwartek, 14.09

  czas, żeby Najwyższa Izba Kontroli sprawdziła UM w Elblągu szczególnie nadzór nad wykorzystaniem zasobów ludzkich.

 6. 6
  +14
  ~ jeden wór
  Czwartek, 14.09

  Wróblewski rzeczywiście popełnił przestępstwo udzielając upomnienia za samowolne opuszczenie miejsca pracy dla celów prywatnych i nie koniecznych. Za to co zrobił Rodziewicz karą jest dyscyplinarka natychmiast i potrącenie 1/30 uposażenia miesięcznego. Widać związek Wróblewskiego z facetem dla reklamy kandydata którego kilku kumpli zna. Prokurator zawiadomienie oddali a Rodziewicz zyskał "sławę", bo jest znany z tego że jest. Czy jest w mieście osobnik - konsument, któremu Rodziewicz pomógł? Wszyscy komuniści milczą.

 7. 7
  --17
  ~ była pracowniczka UM
  Czwartek, 14.09

  Pracowałam w UM wiele lat i wiem, że jak się wypisuje wyjście osobiste to z reguły po to żeby robić rzeczy nie związane z pracą i nie można zarzucać komuś, że w tym czasie robił prywatne rzeczy. To, co Pan rzecznik robił w czasie prywatnym, to jego sprawa. Może sobie uprawiać sport, role albo politykę. Wróblewski chce go zgnoić, tak jak wielu innych, bo się go po prostu boi.

 8. 8
  +9
  ~ puchacz
  Czwartek, 14.09

  Brawo tak trzymać dość tej pogardy naszego pseudo prezydenta ,pogonić go na cztery strony świata żeby już nie wrócił.

 9. 9
  --13
  ~ brawo
  Czwartek, 14.09

  Pracowałam w UM wiele lat i wiem, że jak się wypisuje wyjście osobiste to z reguły po to żeby robić rzeczy nie związane z pracą i nie można zarzucać komuś, że w tym czasie robił prywatne rzeczy. To, co Pan Rodziewicz robił w czasie prywatnym, to jego sprawa. Może sobie uprawiać sport, role albo politykę. Wróblewski chce go zgnoić, tak jak wielu innych, bo się go po prostu boi.

 10. 10
  +13
  ~ Optymizm!
  Czwartek, 14.09

  Odżyłem, miałem dylemat w wyborach samorządowych, kategorycznie nie głosowąć na dublera prezydenta, czyli wice z PO. Jako antypis nie miałem jednak wyjścia, głosować na Śliwkę lub Kochana, któryś z nich będzie, to jedyna możliwość pogonienia j kamaryli. Tak myślących jest wielu. I mam już zaufanie do p. Rodziewicza, za odwagę w tych strasznych warunkach duszenia demokracji obywatelskiej i pracowniczej. Panie Pawle, potem niezależny komitet "malkontentów" i "krytykantów" tej pseudowładzy. Będzie sukces. Wszystkiego dobrego, trzymamy kciuki.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2538230419159