Sobota, 23.09.2023, Imieniny: Tekla, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (67)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ Elbląg
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.09

  Tyłu tu przeciwników tego Wróbla to zastanawiam się kto go wybrał drugi raz co!!! Janie jestem za nim bo swoje zdanie mam o nim jest bardzo chamski gbur bez żadnej kultury nie liczy się z ludzi wcale, szkoda że ci co wybierali tego nie widzieli, żenada!!!

 2. 2
  +4
  ~ syndrom Borysa?
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.09

  Śmierdzi mi to ustawką. Facet Wróblewskiego, raczej nieznany, nie przejdzie w wyborach, więc reklama i "walka" z Wróblewskim pchną go o kilka głosów od naiwnych. Nikt z czerwonych nie broni członka. Przypadek? Wróblewski byłby aż tak intelektualnie "biegły" że zakazywał by politykierstwa w godzinach pracy skoro sam jest uwieczniany na takich spędach kilka razy w miesiącu.Jeżeli to nie jest ustawka wyborcza dla członka, to ta masa głosujących (nie wyborców) wybrała zero? Choć pamiętam że był zasłużony dla solidarności nauczyciel który notorycznie przychodził do szkoły nawalony jak wór i na lekcji krzyczał na 13-15 latków że są pijakami. Zdarza się. Ale Wróblewski jest na widelcu i normalny facet by nie karał podwładnego za to co sam notorycznie robi. I jeszcze wrzeszczeć na bidulę?

 3. 3
  +18
  ~ Pytam
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.09

  Czy zatem pan wice MM, który często występuje na konferencjach ostatnimi czasy tez się wypisuje? Ilość konferencji i daty są do sprawdzenia w mediach, to tez łatwo sprawdzić czy są takowe wypisy! Czy w UM są równi i równiejsi? A czy poprzednio pani Malgosia czasem nie kandydiwala do Sejmu? Może wtedy nie pracowała w UM? Tylko nam się tak wydawało?

 4. 4
  +12
  ~ Odważny ruch!
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.09

  zapewne rzecznik nie będzie sam , nie jego jednego dotyka szykana! będzie tez miał okazję oraz my aby przekonać się jak lewica dba i walczy o pracownika! krzyczy o tym Włodzio , Anna Maria , Dzieminowicz- Bąk, Kotula , Wielgus NA KAZDYM WIECU! Dlatego na pana przykładzie przekonamy się czy to tylko słowa , kpina , kłamstwa czy fakty! czy będzie oświadczenie pana elbląskich liderów i pomocna dłoń? najpierw grupa 4 pędziła do Warszawy na donosy, a teraz tak naprawdę wszyscy dostali pocałunek anakondy! tak się kończą knucia!

 5. 5
  +5
  ~ ~ Do leszek
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.09

  po prostu opuścił stanowisko pracy bez zgody ptrzełożonego.

 6. 6
  +12
  ~ wniosek
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.09

  Jak pamiętam agitacje wyborcze to i chyba pan prezydent prowadził w czasie godzin pracy ?

 7. 7
  +12
  ~ Poinformowany
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.09

  @obserwator - Rzeczywiście, Rzecznik sprzeniewierzył się zapomnianemu już Kodeksowi Etycznemu w urzędzie miejskim

 8. 8
  +12
  ~ do- Obserwator zdarzeń
  Ponad tydzień temu, Środa, 13.09

  masz rację, banda czworga była odważna z oszczerstwami w styczniu, teraz przynajmniej dwóch z nich niech pokaże swoją odwagę i wydadzą przestraszony pisk myszy przed wielkim, a jednocześnie małym człowieczkiem, trzymającym kasę

 9. 9
  +13
  ~ mis
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  nastepny gnojek w czasie godzin pracy organizuje konferencje cwaniak trzeba bylo wziasc urlop i robic soebie konferencje a teraz wyplakuje a matoly go popieraja zrobcie konferencje w swoich firmach w godzinach pracy to zobaczycie co przelozeni z wami zrobia

 10. 10
  +2
  ~ Brawo dla Rzecznika
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 14.09

  Cieszymy sie ze w koncu wysypie się to wszystko, kazdy kto gnębił latami pracowników, powodując wielokrotnie rozstrój zdrowia oraz rezygnację z pracy powinien za to zaplacić tak zeby na emeryturze te myśli ich przesladowały jak chcialo się zgrywać panów na ludzkich tragediach!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0202851295471