Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (43)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ srebrniki
  Czwartek, 29.06

  ~pytanie - przyzwoity pracodawca powinien wszystko o sprawach finansowych - co, ile, kiedy, za co,..., - pracownika zawrzeć w umowie o pracę. Nie znam takiego w Elblągu - jak nie zagrozisz, to nie dostaniesz ochłapu. Solidarność się chwali że "załatwiła". Owszem , załatwiła kolejną kość niezgody i uznaniowości kolesiowskiej. Nie "ja ci daję bo cię lubię" , a umowa z paragrafami.

 2. 2
  +15
  ~ Pokazówka
  Czwartek, 29.06

  Zastanawia mnie ta cała szopka medialna , po co bylo zwolywanie konferencji, artykuły w prasie kiedy wygląda to zupelnie inaczej! Nie zdarzylo mi się czytac ze inne urzędy, banki, firmy otrzymaly podwyżki, a otrzymaly i to od 1000 wzwyż ! Nikt z normalnej podwyżki należnej i inflacyjnej nie robil i nie informowal wszystkich wokół, zwlaszcza że w tym przypadku kwota jest tak żenująca ze nie ma czym się chwalić i głosów w wyborach za to nie przybędzie!

 3. 3
  +9
  ~ bleee
  Czwartek, 29.06

  Przecież im się nie należy...

 4. 4
  +13
  ~ zanik auto refleksji
  Czwartek, 29.06

  przecież "on" już dał kobiecie 300 zł podwyżki na "zwołanej konferencji" i dopiero sąd musiał go zobligować do realizacji tego o czym bredził. "Bredził" - zwrot autorstwa Wróblewskiego. Za obniżenie cen ciepła o 20% dał całe swoje słowo honoru - widzieliście je kiedyś, gdzieś? Obstawił się dziwakami, ale oni zgadzając się na to "siedzenie" są mentalnie, osobowościowo gorsi od niego. radość sprawia im to siedzenie, bo nie rozumieją swojego miejsca i zadań oraz przeżywają radość . Popatrzcie na postaci przy stole i pomyślcie obiektywnie kim są skoro tam poszły? Bo przecież temat nie jest dla nich. Kompletny obraz "elity" miejskiej. Niczym towarzystwo swingujące. Obrzydzenie rośnie a zapowiadano koniec pandemii i izolacji sanitarnej.

 5. 5
  +14
  ~ Zniesmaczenie
  Czwartek, 29.06

  Cala ta sytuacja ujawniła stosunek i szacunek lub jego brak do pracownika! Przed wyborami to idealny czas na wyciąganie wniosków. Ogólnie panuje duży niesmak

 6. 6
  --8
  ~ Sigma
  Czwartek, 29.06

  A ja pracuję w szkole, i jakoś nie znam nauczyciela, który by się zwolnił. Oczywiście odgrażaja się, ale jak pójdą popracować 8 godzin codziennie, to biegusiem wracają do dyrekcji wycofują wypowiedzenie. Nauczyciele ciągle narzekają, a od maja tylko jedna przed druga chwalą się gdzie w tym roku spędza wakacje - oczywiście za granicą.

 7. 7
  +13
  ~ parodia chwili
  Czwartek, 29.06

  kto w ogóle jest na fotach z minami kota sraj..... go na puszczy??? tacy zatroskani i jacy dobrzy , 300 zł dla tych co nie lubią i reszta dla sercem oddanych!!! parodia

 8. 8
  +4
  ~ celowość?
  Czwartek, 29.06

  artykuł popełniony byle jak bez najważniejszych kwestii i nie wyczerpujący tematu a nawet unikowo , patrz. portel!

 9. 9
  +5
  ~ mała prośba
  Czwartek, 29.06

  mała prośba do osób z 6 i 7 krzyżykiem na karku aby z większą kulturą wyrażały się o swoich pracownikach bo na tym już etapie życia po prostu inaczej nie wypada, trochę spojrzenia w pesel i godne odejście na emeryturę , może ktoś dobrze wspomni???

 10. 10
  --3
  ~ tfuuu
  Piątek, 30.06

  To jest najlepsze - nie mamy pieniędzy na pogłębienie kanału do portu Elbląg, a tu niespodzianka 17 mln zł z moich podatków wyciągnęli z piwnicy na swoje podwyżki?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0462810993195