Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (43)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ dziwolągi wyborcze
  Czwartek, 29.06

  Wy,Konert i Adamowicz, nie zapominajcie o podwyżce dla Wróblewskiego o gwarantowane jego słowem honoru 20%, bo od tego zależy też wasz portfel. Nie zapominajcie o sobie. Tak tylko przypominam, bo wiem że nie zrezygnujecie nawet z 1 zł. Ciężko pracujecie więc "wam się to po prostu należy". Widać od kilku tygodni cel takich "zwołanych" posiedzeń - reklama dla grupki chętnych na koryto w następnym rozdaniu. wystarczy by taki twarzowiec w pojedynkę się spotkał a nie z całym kureniem i nawet z "panem szuchewyczem".Przez tyle lat wytyka wam się brak profesjonalizmu i przyzwoitości a wy dalej całą furą pod obiektyw. PO wokół Wróblewckiego.Dziwactwo. A jaki jest sens tego co przekazaliście? Normalna codzienność a nie coś wielkiego godnego konferencji grupy mieszanej. Chyba, że po "konferencji" ..

 2. 2
  +2
  ~ Kefas
  Czwartek, 29.06

  Skończ odpowiednie studia i idź tam do roboty. Zobaczysz jak to miód.

 3. 3
  +5
  ~ Do zasiedziałych
  Czwartek, 29.06

  Proponuję zwolnić się i założyć własną działalność gospodarczą - będzie to pożytek dla elblążan i napewno większa kasa niż na etacie. Dziękuję

 4. 4
  +7
  ~ desperaci
  Czwartek, 29.06

  Proszę mnie tu nie imputować pani Więcławskiej kłamstwa - skoro mówi że Elbląga nie dotyczy rezygnacja nauczycieli z pracy , to nie dotyczy! Moralność w Elbląskich szkołach to podstawa - vide słupy, czerepaki, uznaniowość kumpelska, cenione donosicielstwo bez prawdy, ... . Zapewne ci nauczyciele co złożyli wypowiedzenia mieszkają poza Elblągiem. UM też zakazał kąpieli w rzece Elbląg a przecież twierdzi "on" że i woda i koryto są państwowe (rządowe). Tak posługujemy się trzecią prawdą jako podstawą moralności i przyzwoitości. Wystarczy używać sloganów i "ą", "ę". A ta Adamowicz coraz bliżej krzesła Wróblewskiego - pewnie z powodu tężenia. W parku.

 5. 5
  +6
  ~ B4WON
  Czwartek, 29.06

  Wróbel z Missanem robią sobie prezent na odchodne od nas za nasze bez naszej zgody. Trafne podsumowanie ich rządów w elblążkowie olsztyńskim.

 6. 6
  +3
  ~ torpeda
  Czwartek, 29.06

  Ależ oczywiście, że nauczyciele składają wypowiedzenia. Osobiście znam.

 7. 7
  +6
  ~ ropuch
  Czwartek, 29.06

  Wróblewski powinien sobie podnieść pensję. Wszak 18k brutto to jest za mało dla tak wykształconego i obrotnego włodarza

 8. 8
  --2
  ~ pytanie
  Czwartek, 29.06

  a może by tak przestać wyrównywać wszystkim jak leci do minimalnej i zacząć dzielić wg włożonego wkładu czasowego i finansowego do wykształcenia? też wg odpowiedzialności przy wykonywanej pracy? albo np. zajmowanego stanowiska? hmm?

 9. 9
  +6
  ~ kopalnia Salomona
  Czwartek, 29.06

  ~ropuch - 18k to zasadnicza. do tego wysługa 20%, do tego premia, funkcyjne i wychodzi lekko ponad 30k co miesiąc. A ta pani, kiedyś wybitnie blisko, dzisiaj odsunięta na skraj stołu, mówi do wychowawców "prawdę" że nikt z nich nie złożył wypowiedzenia. Prawda, honor, przykład własny, przyzwoitość, ..., to podstawy wychowania, więc chyba to zna i cokolwiek mówiąc bierze zasady pod uwagę. A może jest jak kolesiowskie słupy i wymaga ale nie od siebie. Dziwne jest to gdaczące towarzystwo. Pytam - po co był ten spęd stada dziwaków ? Rzecznik prasowy by to załatwił.

 10. 10
  +5
  ~ zorro
  Czwartek, 29.06

  a jednak znależli kasę - więc po przez całe półrocze płakali i narzekali, że nie mają

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.84512591362