Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (43)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ omskło się
  Środa, 28.06

  a co radni maja do tego? niech lepiej zajmą się swoimi pokaźnymi dietami za co ???? co mają do wynagrodzeń urzędników , niech zajmą się stanem miasta , 2 lata bumelowali za free a teraz strugają łaskawców przed wyborami i to kwotą nie do końca sprecyzowaną w publikacjach!!!! kogo chcą nabrać?

 2. 2
  +18
  ~ Ktoś kręci!
  Środa, 28.06

  "Pracowników Urzędu Miejskiego taki podział już nie będzie dotyczyć. Oni od 1 lipca otrzymywać będą 700 zł więcej". To Pani jak i Pan Gruchalski właściwie zrozumiała, podczas gdy zaczęło się już kręcenie i może być nie 700 a 300, bo kolej na tych, którzy załapali się już niebotycznie, a oni według uznania i ślizgu.

 3. 3
  +18
  ~ kiedyś urzędnik dziś nigdy!
  Środa, 28.06

  warto zwrócić uwagę na fakt ze o te podwyżki to wnioskowała organizacja związkowa "solidarność" gdzie najpierw odpisano ze nie i winy szukać trzeba w rządzie , tylko nie przeszkadzało to jak się z kolejnego pisma dowiadujemy podwyższyć dyrektorkom 2, 5 kolasa ! a teraz znowu związki muszą walczyć o te grosze bo ktoś w czasie inflacji chce bawić się w uznanie bo ego mu się podniesie ! tylko ze dziś patrząc na spadek umiejętności , spadek świadczenia usług , brak ludzi do pracy to te uznanie mogą sobie .. ! Czasy się zmieniły i czas to zauważyć a swoje fanaberie i dzielenie na lepszych i gorszych zostawić na inny moment! Urząd to nie fabryka i uznawać należy wszystkich bo na czym ma polegać uznanie , na więcej wazeliny , bycie w aktualnej opcji , schylanie potulnie czoła , ktoś wyjaśni?

 4. 4
  +11
  ~ Niesmak
  Czwartek, 29.06

  Proponuję do ewentualnego następnego artykułu przejść się do Urzędu, wszystkie pisma związków wiszą w gablocie. Cała sprawa jest wyłożona czarno na białym.

 5. 5
  +13
  ~ Zwykle male złośliwosci
  Czwartek, 29.06

  Najczęściej ocena z wiekszymi lub mniejszymi zlosliwościami pochodzi od sfrustrowanych ,zgorzknialych i niedowartosciowanych życiem lub tych co mają takie sadystyczne hobby .....tak jest w tych molochach , administracjach i tym podobnych tworach

 6. 6
  +17
  ~ A radni co??
  Czwartek, 29.06

  Od 1 lipca będę zarabiać 80 zł brutto więcej niż najniższą krajowa. 14 lat w urzędzie. Dziękuję za uwagę. Prezydent, Sekretarz i Skarbniczka powinni spalac się że wstydu. Takich jak ja jest mnóstwo.

 7. 7
  +15
  ~ Dyskryminacja od zawsze
  Czwartek, 29.06

  Ktos odpowiada za politykę finansową miasta i za dzielenie pieniędzy!! Więc teraz kto jest zdziwiony ze są jakieś różnice??? Kto dzielił latami pieniądze,, pracownicy??? Nie ich przelozeni a teraz w kim i u kogo szukają winy ??? Niech uzupełniają wlasnym kosztem a nie zabierając innym na poczet kogoś

 8. 8
  +12
  ~ Dość
  Czwartek, 29.06

  Mam nadzieję, że ukaże się artykuł kolejny już po "zapomodze". Jakie 700? Już niektórzy się dowiadują, że ma być 300 zl a reszta dla tych co palca potrafią trzymać głęboko. Miejmy nadzieję, że związki znów napiszą piękne pismo o patologii jaka panuje w tym cyrku i redakcja wtedy opublikuje jak wyglądają podwyżki dla zasłużonych.... Niektórych inflacja nie dotyczy jak widać.

 9. 9
  +5
  ~ a tak naprawdę
  Czwartek, 29.06

  to po co jest ten urząd ?

 10. 10
  --3
  ~ KKK
  Czwartek, 29.06

  Niech oni się lepiej do pracy wezmą bo przelew za podatki itp już trzeci tydzień księgują i mimo zapłaty przysyłają upomnienia...

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5838351249695