Sobota, 22.06.2024, Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ frodo
  Piątek, 26.05

  wet w kategorii wazeliniarstwo i lizusostwo jesteś na pierwszym miejscu wśród pisiorów.Zal mi ciebie-tak się obedrzeć z godności.To niemal masochizm.

 2. 2
  0
  ~ Powiem krótko
  Piątek, 26.05

  Większość osób które odchodziły od urny mówiła że jest za przejęciem portu przez rzad. Ciz można było się spodziewać wyniku po PSL, SLD, PO. Klamcy.

 3. 3
  +4
  ~ nicniepowiem
  Piątek, 26.05

  koło urn było"gumowe ucho"

 4. 4
  +2
  ~ LeoBen
  Piątek, 26.05

  Jestem za portem którym będzie zarządał ten co ma kasę i może realizować pomysły, a co za tym idzie dać miejsca pracy i pomagać rozwinąć Elblag. Niestety miasto nie ma kasy, a wydaje to co ma na referendum. Nie brałem udziału w ankiecie, bo nie była anonimowa, a poza tym nie było mnie w tym czasie w Elblagu

 5. 5
  +3
  ~ lipa
  Piątek, 26.05

  Ilu absolwentów w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali (ZSG w Elblągu) zatrudni port w Elblągu - przecież ten kierunek został uruchomiony dla przyszłej obsługi portu morskiego - chyba nie motorówek i jachtów !

 6. 6
  +1
  ~ ja
  Piątek, 26.05

  Panie Pruszak przykład idzie z góry.

 7. 7
  +4
  ~ KKK
  Piątek, 26.05

  Podziwiam mobilizacje i zdolności organizacyjne w motywowaniu do komentarzy piejących nad cudownością PISu... Jak wy to zreorganizowaliście? Najlepiej świadczy to że pod komentarzem, że Sasin przewalił 70mln są same minusy. Przecież to widać gołym okiem że to jest szyte grubymi nićmi. Panom z PIS usilnie zależy na tym sukcesie chociaż ekonomicznie przekop to katastrofa to potrzebujecie tego jak tlenu bo wybory idą a Elbląg nie jest bastionem PIS więc lekko nie macie. Problem wasz jest taki, że przyzwyczailiście się do mówienia swoim i wszystkim co mają robić ale z Elblągiem wam to nie wyjdzie. Liczby nie kłamią i każdy odczuwa ten "cudowny" rząd PIS... Można krzyczeć i płakać jaki to Jarek jest cudowny ale z faktami się nie dyskutuje i staliśmy sie bidni jak mysz kościelna.

 8. 8
  +2
  ~ Chester
  Piątek, 26.05

  KKK masz u mnie browara!

 9. 9
  +4
  ~ klr
  Piątek, 26.05

  do KKK , bo ten elektorat lubi chamów takich jak ten od nauki i inni. Swój ciagnie do swojego.

 10. 10
  0
  ~ xyz
  Piątek, 26.05

  Pruszak mówi o debacie? Sam miał wziąć udział w debacie z Wcisłą i uciekł z podkulonym ogonem, zachowanie typowe dla pisowca.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2479979991913