Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ exspółdzielca
  Czwartek, 25.05

  takie spółdzielnie bez nadzoru lokatorów , bo im się nie chce kontrolować Zarządu . byłem parę razy na walnym , cyrk i głupota członków spółdzielni , Prezes zarozumiała i bezczelna , wszystko po zależności i znajomości , dobrze że pozbyłem się członkostwa i mieszkania , teraz widać jak Prezes zarządzała spółdzielnią , członkowie spółdzielni niezainteresowani mają problem do którego sami doprowadzili swoim lenistwem nie biorąc udziału w walnym , takie jest właśnie w Polsce społeczeństwo obywatelskie , myśli że co mi tam ? , tyle że jak mi , to lament i wołanie o sprawiedliwość.

 2. 2
  +2
  ~ iza
  Czwartek, 25.05

  "toczącej się od 12 lat sprawy w sądzie", nic dodać nic ująć.

 3. 3
  +1
  ~ Jajcarz
  Czwartek, 25.05

  Byla pracownica Ania najpierw lata i załatwia podpisy dla Pani Prezes, a teraz oczernia Spółdzielnia na kzdyn kroku, co za hipokryzja...

 4. 4
  +3
  ~ Naiwny
  Czwartek, 25.05

  Nie ma zarządu i rady bo przez nawoływania ex pracownicy żeby ludzie masowo wyodrebniali się i uciekali ze spółdzielni przestali być z automatu członkami spółdzielni i nie mogli pełnić tych funkcji, nikt nie uciekł, to przez ludzką głupotę Spółdzielnia chyli się ku upadlości.Zamiast ratować tonący statek sami go zatapiali....

 5. 5
  0
  ~ Lolek
  Czwartek, 25.05

  Spółdzielnia opłaca media z wpłat czynszowych lokatorów, ludzie w panice przestali płacić i błędne koło się zamyka

 6. 6
  +1
  ~ Rambo11
  Czwartek, 25.05

  Witam -i się pytam gdzie jest Śliwka??? to chyba dla niego mało medialne !!!-a tak na serio kto wybierał tego prezesa jak nie mieszkańcy spółdzielni???-ta GANGRENA istniała od lat.

 7. 7
  +1
  ~ Lokatorka
  Czwartek, 25.05

  Część lokatorów na prawdę nie miała świadomości tego co się dzieje. Kupiliśmy mieszkanie chwilę przed pandemią. W czasie pandemii nie było walnych zgromadzeń. Nie mieliśmy więc możliwości w takim zgromadzeniu uczestniczyć. O wszystkim dowiedzieliśmy się w marcu tego roku od sąsiadów. Niestety sprawa będzie się ciągnęła teraz latami.

 8. 8
  --3
  ~ Wet
  Czwartek, 25.05

  Rambo to zapytaj jeśli masz jaja, gdzie tak wrażliwi społecznie posłowie lewicy Halej, gdzie nasz Jerzy Wcisła, widać Grodzki mu nie pozwolił, gdzie PSL z Wróblewskim na czele. Pan Śliwka zajmuje się portem bo reszta wymienionych hamuje rozwój miasta.

 9. 9
  +2
  ~ nygus
  Czwartek, 25.05

  Wini ci , członkowie sp, co na zebraniach przyklepywali decyzje, a jeszcze bardzie ci co olewali i na zebrania nie chodzili.

 10. 10
  +3
  ~ Jagi
  Czwartek, 25.05

  Byłem ponad 10 lat pracownikiem tej spółdzielni. 10 lat mobbingu i poniżeń dzieku czas najwyższy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.205274105072