Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ kiic
  Poniedziałek, 22.05

  Siedzi taki w ratuszu pod żyrandolem i dziwi się, a jednocześnie jest zaskoczony. To co za wniosek podpisywałeś do PZPN. Powołaj komisję to ci może wszystko wyjaśnią . Sami lawiranci, kłamią w żywe oczy.

 2. 2
  +5
  ~ niewinni jak w celi
  Poniedziałek, 22.05

  "Port" jako temat się wyczerpał gdy się okazało że miasto jest właścicielem skrawka terenów. Teraz pisiści wsiedli do basenu i czekają na wodę. Przestańcie bzdurzyć pod elektorat a zróbcie cokolwiek. ucichło wszystko od przedszkola po budżet Stefanka. Teraz sięga się do tematów nierealizowalnych by nadal bić pianę. Stowarzyszenie prezesów sportowych (tacy są a klubów brak) od dzisiaj jadą z taczką i łopatą. O, nie! Oni też tylko gadają. Miasto chorych na gadulstwo. A psychiatrów brak? Nadal jest siczowy, ukraiński układ - Wróblewski rządzi RM a nie odwrotnie. A Traks się obudził jak świstak w Arizonie. co robisz w RM chłopie poza gadaniem za średnią krajową bez podatku?

 3. 3
  +1
  ~ Adix
  Poniedziałek, 22.05

  Czas pożegnać tego pijaka i jego towarzystwo

 4. 4
  +9
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 22.05

  O co ten lament? Olimpia nie ma szans na grę w pierwszej lidze w najbliższym sezonie. Jest wiele innych potrzeb w mieście bardziej pilnych niż podgrzewana murawa,

 5. 5
  +6
  ~ HvK
  Poniedziałek, 22.05

  Nie warto inwetowac w murawe. Jezli nawet olimpia by awansowałą do pierwszej ligi to szybko by z niej spadła. Tak jak ostatnim razem. Pieniadze wyrzucone w błoto.

 6. 6
  +2
  ~ kij
  Poniedziałek, 22.05

  Olimpia i Iliga ... śmiechu warte, a pan Śliwka chyba jednak myli wizję miasta w powiązaniu z licencją na I ligę? Ambicje może i są panie Śliwka ale nie z tymi sportowcami i czy naprawdę pan tego nie widzi i nie czuje?

 7. 7
  0
  ~ senkiewicz
  Poniedziałek, 22.05

  Kto mieszkający w Elblagu gra w 1 zespole Olimpii ?

 8. 8
  0
  ~ kamasutra
  Poniedziałek, 22.05

  Otóż Olimpia od urodzenia zawsze stoi we właściwej pozycji, bardzo podobnej do tej w jakiej chcieli postawić Wróblewskiego przed Śmiszkiem na bulwarze. To nie Wróblewski postawił Olimpię w tej pozycji - taka jest jej genetyczna skaza i brak tatusia. Skoro brak wyników (urody i posagu) to i pozycja nie pomoże, chyba że znajdzie się ktoś wybitnie potrzebujący. Piękny tytuł - brawo "redakcja". A jak w "redakcji" z pozycjami?

 9. 9
  +1
  ~ Jajasiu
  Wtorek, 23.05

  Po 8 latach prezydentury prezydent jest zaskoczony, że jest prezydentem🤣

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0311598777771