Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (36)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Fffde
  Poniedziałek, 22.05

  Rwącej rzeki nie będzie. Czytałem o tym ..

 2. 2
  +7
  ~ Swojak
  Poniedziałek, 22.05

  Przed wyborami głupa PALĄ.

 3. 3
  +3
  ~ Robert
  Poniedziałek, 22.05

  Co ludzie podobać od W. Wróblewski to PSL są gówno. Kiedy basen i stadion piłkarska ? Trzeba nowa prezydent ? Kiedy wybory prezydent miasta ?

 4. 4
  --4
  ~ Ploterek
  Poniedziałek, 22.05

  Redakcja to lubi. Ok, bardzo dobrze, bo należy władzy przypominać, że mieszkańcy chcą takiego obiektu, ale kiedy doczekam się artykułu, takiego rzetelnego i wyczerpującego, w którym autor opisze przepisy regulujące powstawanie takich kąpielisk, wymogi sanitarne, wymogi bezpieczeństwa, stan obecnej niecki i szacowany koszt przywrócenia tego do stanu używalności zgodnie z wymaganymi przepisami? Ludzie piszą komentarze, że wystarczy wyczyścić nieckę, nalać wody z rzeki i wystarczy. No to odpowiadam: nie wystarczy. Jakość wody z rzeczki jest tak fatalna, że Sanepid by zamknął ten dół z wodą już przed otwarciem. Basen został zamknięty w 2011 nie przez widzimisię Nowaczyka tylko przez wymogi sanitarne, których nie spełniał bez sporych nakładów pieniędzy.

 5. 5
  +2
  ~ Robert Koliński
  Poniedziałek, 22.05

  Mafijna klika ratuszowa składająca się z samych nieprzyjaciół Elbląga i wrogów odbudowania kąpieliska miejskiego w jego historycznym, eko-zrewitalizowanym, nowoczesnym kształcie POwinna jak najszybciej utracić suto płatne stołki i odejść w niesławie na śmietnik historii, gdzie jej dekadami POdobnych "zasług" dobrze zapracowane miejsce - dotyczy wszystkich tych nieudaczników inwestycyjnych i miejskich nielotów planistycznych, którym basen dla mieszkańców jest solą w oku a kością w gardle, bo nie mogą w ten sposób swoim patodeweloperskim koleżkom złodziejskim jeszcze wincyj nieba przychylić, defraudanci. Do piekła, nieudaczne szkodniki i psujaki sakramenckie! #33lataStyropianizmu, #PrawdaWasWyzwoli;

 6. 6
  +1
  ~ Piotr
  Poniedziałek, 22.05

  Witam. Nie Wiem czy jest sens wywalanie pieniędzy na tą inwestycję .Mógłby tam być zbiornik retencyjny,który w razie powodzi zbierał by wodę.

 7. 7
  +1
  ~ borys
  Poniedziałek, 22.05

  najlepiej wydzierżawić na stawy hodowlane i problem z głowy.

 8. 8
  +1
  ~ Wkurzona
  Poniedziałek, 22.05

  Ci co rządzą naszym kulejacym miastem otwórzcie szeroko oczy i przyjrzyjcie się do jakiego stanu doprowadziliście nasza dawną perełkę basenowa to był taki piękny basen a teraz grzesawisko ruina z podniesioną głowa odejdźcie i przestańcie nadal niszczyć nasze miasto

 9. 9
  +3
  ~ Magnat Biznesu
  Poniedziałek, 22.05

  A niby dlaczego miasto miałoby swoim kolegom, co zainwestowali w Stegnie czy w Krynicy, psuć biznes, robiąc darmowe kąpielisko dla mieszczuchów? Nic ludzie nie kumacie na czym polega lokalna władza i skąd czerpie się "dodatkowe" dochody. Wiecie ile można w łapę dostać za taką akcję jak zniszczenie największego w promieniu setek kilometrów darmowego basenu? Ale wy wolicie tłumaczyć sobie wszystko niekompetencją. Skoro tacy niekompetentni, to czemu to wy na nich robicie a nie na odwrót?

 10. 10
  0
  ~ Zkjot
  Wtorek, 23.05

  Ten nieudacznik że swoją zgrają tymi przetargami stwarzają tylko pozory dobrych wujków . Nic nie potrafią a kasa w mieście pusta i jeszcze marzą o Porcie . W wydanym folderze o Elblągu zamieścili informacje że t.z.w. Port Elbląg posiada Międzynarodowy Terminal Pasażerski i 4 przeładunkowe z suwnicą . To już Mistrzostwo Świata w wykonaniu wróbla . Chyba śnił , kto jeszcze słucha tych dyrdymałów . Pora najwyższa by pogonić to towarzystwo z miasta .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0060110092163