Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ E-g
  Sobota, 22.04

  Prezydent niech nie mówi my mieszkańcy Elbląga chcemy to czy tamto ...widać jak na siłę chce zrobić z Elbląga zadupie . Już raz nas Nowaczyk likwidował ....teraz ten za likwidację się wziął . Podziękujemy ci w wyborach ....jak najprędzej !

 2. 2
  +16
  ~ Slabości Partyjnych kliczek
  Sobota, 22.04

  To jest tylko walka starego przepoconego i jak widać zmęczonego juz Ukladu o swoje przetrwanie przy żłobie! Jedyne osiągnięcia to przestawianie ludzi, bezmyślne reorganizacje i zadne więcej osiągnięcia dla miasta! PO przyzwala na to i przymyka oczy widząc co robią z ludzmi dlatego tracą na lokalnym gruncie! Są ukierunkowani na stołki i los ludzi czy mają w dupie! Malo kto nabiera się na ich puste gadki! Pis wygralo przez nich i do dziś nie wynieśli nauczki przez pazerność! Do tego ta slabiutka lewica, podzielona gdzie starcy z SLD bełkoczą coś o porcie! Słabi merytorycznie , slabi w procentach a zaplecze tragiczne więc z czym i kim do wyborów? I mniej jątrzenia !

 3. 3
  +9
  ~ Alex
  Sobota, 22.04

  Port tylko i wyłącznie Panstwowy. Dość mamy starej kliki PO, która nie chce rozwoju Naszego Miasta. Po co port w Elblągu jest w Hamburgu.

 4. 4
  --12
  ~ Mieszkanka
  Sobota, 22.04

  Kiedyś chętnie czytałam info, ale to już nie jest niezależne dziennikarstwo, jesteście TUBĄ PiS. Żenujące. Dziennikarstwo ma polegać na bezstronnym informowaniu, a wy manipulujecie informacjami. Szkoda, współczuję redaktorom, którzy tworzą teksty na zamówienie. Patrzycie na siebie w lustrze bez odruchu wymiotnego?

 5. 5
  +10
  ~ lump
  Sobota, 22.04

  -to skandal: stare dziadki to te z zebrania z prezydentem w spółdzielni mieszkaniowej - dali im listy i oni teraz w ramach spacerów prowadzą agitację.

 6. 6
  +11
  ~ do Mieszkanka
  Sobota, 22.04

  Odruchu wymiotnego to od razu można dostać po pani wpisie. Tylko, żeby zaatakować PIS, jakie to denne upolitycznienie. Brak zrozumienia ważności sprawy dla mieszkańców , a nie dla PIS. Miasto niema pieniędzy na budowę Portu jak na inne rzeczy., dlatego państwo powinno objąć własnością 51% nad budową.To jest bardzo ważne dla mieszkańców, ale jak widać pani tego nie rozumie i nawet atakuje redakcję. Tacy jak pani doprowadzą Elbląg do grajdołka i budowania tylko fontann.

 7. 7
  +12
  ~ ki
  Sobota, 22.04

  Trzeba naprawdę mieć niepokolei w głowie, aby przypisywać port elbląski jakiejś partii. On jest nasz POLSKI - i tylko jako państwowy ma szansę się rozwijać .

 8. 8
  +5
  ~ Do lump
  Sobota, 22.04

  Niech z ankietą wyślą w miasto swoich przydupasów! Potem ich szczodrze wynagrodzą ! Przecież lizodupów nie brakuje ?!!!!

 9. 9
  +12
  ~ maturzysta
  Sobota, 22.04

  Włodarz miasta dostaliście szansę rozwoju miasta i poprawy warunków życia mieszkańców. Oby to nie skończyło się jak w Wyspiańskim =====Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur.

 10. 10
  +10
  ~ Jakie to żenujące!!!
  Sobota, 22.04

  Jaki zenujacy widok dziadkow po 80 bełkaczacych cos bez zrozumienia, jakie to przykre aby tak wykorzystywać starych ludzi! Żal bylo tego sluchać! Chyba chętnych im zabrakło z 2 strony klika tez moze latać z ulotkami w zębach aby dalej miasto poxostalo w marazmie!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5430660247803