Środa, 22.05.2024, Imieniny: Julia, Wieslawa, Helena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (54)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Niech wygra PIS
  Sobota, 15.04

  Widać że Pan Śliwka jest przygotowany,podaje konkretne argumenty i merytorycznie punktuje leśnych dziadków z PO,PSL,SLD. W porównaniu do tych leśnych spoconych dziadków ,Pan Śliwka to klasa sama w sobie. Ja z pewnością na niego zagłosuję. Mam juy dość w Elblągu też jude komuny z PRLowskim podejściem do świata. Wreszcie przyjdą zmiany, tak potrzebne temu miastu.

 2. 2
  --2
  ~ chester
  Sobota, 15.04

  dzień bez Sliwki-dzień stracony.Każdy tylko nie pis w Elblągu

 3. 3
  +7
  ~ Myslacy rowniez obiektywnie
  Sobota, 15.04

  Do obiektywny, większych głupot yo już nikt nie napisal. Ty czlowieku oskarżasz PIS że chce przejąć port? To nie pis chce przejąć portvto chce przejąć państwo w którym teraz rządzi PIS, ale od jesieni może rządzić inna opcja polityczna. Dlatego tu nie chodzi o PIS tylkono to, żeby państwo tak jak zarzadza innymi portami, tak też wzięło w swoje ręce nasz port. Bk tylko wtedy ma szans na rozwój i zaistnienie w Polsce. Powiedz co to da że port zatrzyma Elblag i co wtedy zrobi prezydent , skąd weźmie pieniądze, żeby ten port się rozwijał i żeby go utrzymać? Jeżeli nie będzie państwowy, to zadaniem Elblaga będzie wydawać ogromne pieniądze ba jego utrzymanie, a skąd weźmiecie? Wtedy już państwo nie będzie Sue tym portem przejmować. A jeszcze rąk na marginesie. Wypisujesz bzdury jaki to PIS zły, tule że zapomniałeś że to dzięki padowi jest ten przekop i szansa dla Elbkaga na rozwój portu. Już zapomniałeś jak to Wroblewski z kolesiami popierali Trzaskowskiegp, który chciał przekop wstrzymać? A vo to oznaczało, że im nie zależało na tym żeby mieć nowoczesny port w Elblagu, dzięki temu przekopowi mierzei. Teraz z was wypływa taka hipokryzja. Zrobić wszystko , kosztem rozwoju miasta Elblag, byle dokonać PISowi. Tragedia że są jeszcze myślący, ctak głupio jak ty Elbkazanie

 4. 4
  +6
  ~ sukces murowany
  Sobota, 15.04

  Nie było by tematu gdyby sprawa została załatwiona dawno, przed przekopem, po "słowiańsku" , czyli "wschodniemu". Bierze się pół litra samogonu, kiszonego ogóra , słonego śledzia i z tymi argumentami udaje się do pokoiku na zapleczu znanej restauracji przetargowo - konkursowej. Z tego pomieszczenia nie wyszedł o własnych siłach ktoś kto byłby niezadowolony. A pokoik się przewietrza i zmywa dezynfekcyjnie. Nie zapomnijcie o "reklamówce". Witamy w IV porcie RP w którym "wody" nie brakuje.

 5. 5
  --2
  ~ frodo
  Sobota, 15.04

  won z Kaczorem oraz jego klakierami

 6. 6
  +6
  ~ ADA
  Sobota, 15.04

  Wrobleski nie potrafi naprawic mostu, a co dopiero zajac sie portem.

 7. 7
  +6
  ~ plo
  Sobota, 15.04

  Wroblewski zniszczyl Elblag. Nie interesuje go powstawanie nowych miejsc pracy, przyciaganie inwesterow. Mam wrazenie ze Olsztyn kazal zniszczenie Elblaga. Przy dobrym gospodarzu Elblag ma bardzo duze mozliwosci rozwoju gospodarczego. Do tego trzeba uczciwego gospodarza. Obserwuje i jesli Wroblewski mialby troche honoru to sam podal sie do dymisji. Najgorszy prezydent Elblaga.

 8. 8
  +4
  ~ Wet
  Sobota, 15.04

  Frodo . Won z Donaldem i jego elbląski przydupasami. WW mówi nie bo nie bo mogę i co zrobicie. Mam nadzieję, że zostaniesz wyrzucony w najbliższych wyborach i takie barany obiektywne nie pomogą.

 9. 9
  --6
  ~ Tadd
  Niedziela, 16.04

  Sądzą po wpisach pisuar osiągnął cel. Jątrzenie się udało. A tytuł powinien brzmieć: "Upór obu stron. Bez szans na kompromis"

 10. 10
  +5
  ~ Toma
  Niedziela, 16.04

  zacząłem czytać tą stronę stworzoną przez UM Tak dla portu miejskiego. Masakra co oni tam wypisali. Min o tym, że przedsiębiorca posiadający dużą firmę nie zgodzi się za zbudowanie drogi oddać części firmy, tak samo miasto nie może się na to zgodzić. Zapominając, że miasto dla obywateli nie remontuje dróg, a tylko przedsiębiorca otworzył działalność w dawnym pogotowiu socjalnym odrazu Piechoty (dojazd do byłego pogotowia socjalnego) została wyremontowana, a wcześniej tego nie potrafił zrobić. Jak przedsiębiorca dobrze trzyma z władzą to specjalną strefę ekonomiczną powiększą pod jego potrzeby, to wyremontują ulice do jego biznesów, sprowadzając to do portu powinien wiedzieć, że stając okoniem do rządu _uja wygra. Taki prezydent takiej mieściny jest małą rybką dla nich, i z nimi nie wygra. Bo na nic nie ma pieniędzy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1447949409485