Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (54)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +18
  ~ Arc
  Piątek, 14.04

  ankiete? To już referendum się nie robi? Kto zadba nad uczciwością jej wypełniania jak z uczciwością podczas wyborów jest róznie? I co taka ankieta miałaby być traktowana jak referendum? Chyba tu kogoś ostro ...

 2. 2
  +16
  ~ Straty moralne i finansowe!
  Piątek, 14.04

  właśnie obejrzałem filmik Śliwki z wypowiedziami dyrektora portu! zgłupłem! to która wypowiedz jest prawdziwa i w którą w końcu wierzy i w którą mieszkańcy mają uwierzyć? więc jak wierzyć jakieś ankiecie !!!!?????? strata mojego cennego czasu a i naszych pieniędzy!

 3. 3
  +13
  ~ Do Straty moralne i finansow
  Piątek, 14.04

  Może rzeczywiście dyrektor jest zastraszany i ktoś każe jemu zmieniać zdanie? No chyba że jest jak chorągiewka i zmienia zdanie w zależności od wiatru. W jednej z wypowiedzi dyrektor sam mówi że port ma szansę się rozwijać tylko przy większościowym udziale Państwa Polskiego. Druga sprawa czy ta ankieta, bilbordy na budynkach spółek miejskich to nie jest niegospodarność? Czy to był pilny wydatek pierwszej potrzeby z pieniędzy elblążan?

 4. 4
  +12
  ~ Nie będę głosować!
  Piątek, 14.04

  Jako mieszkaniec Elbląga od zawsze nie życzę sobie aby dzielić Nas na My i Oni i włączać w bitwę na słowa i zachęcać do jakis bezsensownych wyborów między czym a czym , pytam się???!! To nie rola Elblażan a Miasta !!! Proszę aby obie strony nie dzielily nas i przestaly zamęczać tym tematem!!! Jest to amoralne i niedopuszczalne! Jeszcze jestesmy jednością!

 5. 5
  0
  ~ frodo
  Piątek, 14.04

  Esmeralda-a nie masz na drugie Janusz?

 6. 6
  +16
  ~ ryszard powolski
  Piątek, 14.04

  TEN PREZYDENT TO GBUR I BARAN,

 7. 7
  +9
  ~ POlak
  Piątek, 14.04

  Won z Wroblem oraz jego kumplami z PO PSL I Lewicy

 8. 8
  --8
  ~ klnący bardzo
  Piątek, 14.04

  A czy to nie Pan Obajtek chce portu?

 9. 9
  +14
  ~ Do_pomorskiego
  Piątek, 14.04

  To niech teraz zrobi konsultacje - ile powinien wynosić podatek od nieruchomości czy wywóz śmieci. Wtedy może uwierzę temu gnojowi, że przejmuje się losem miasta i opiniami mieszkańców.

 10. 10
  --16
  ~ obiektywny
  Piątek, 14.04

  Rząd niech trzyma się z dala od portu naszego. Rząd już wziął odpowiedzialność za rolników, sędziów, szkolnictwo itd. za co by się nie wziął to wszystko spieprzył. Popieram decyzję Prezydenta WW wara rządowi od naszego portu !!!!! Drodzy czytelnicy decydując się na budowę domu macie plany kosztorysy i wiecie mniej więcej jak to będzie wyglądać natomiast z przekopem jest tak samo jak z budową domu. PIS chce przejąć władzę w Elblągu i robi wszystko aby tak się stało. Mam nadzieję, że PIS nie przejmie władzy bo to by była KATASTROFA DLA ELBLĄGA !!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.89160799980164