Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (47)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ do taka sprawa
  Czwartek, 06.04

  Ależ oczywiście, że wszystko jest pozorowane, przecież ratuszowcy nie maja żadnego pomyślunku, co do portu, nie mówiąc o kilkuset milionach. Sytuacja przed wyborami byłaby taka sama, jak dzisiaj, a to klęska prezydenta. Więc odpowiedzialność scedowana na mieszkańców z nadzieją, że będą za portem rządowym, a wtedy wykręt - tak chcieli mieszkańcy. Więc ja jestem za portem p. prezydenta, niech pokaże na co go stać.

 2. 2
  +6
  ~ Elblążanie
  Czwartek, 06.04

  Tylko rządowy. PO nie daje sobie rade z Portem, z innymi rzeczami tez nie dają radę

 3. 3
  +6
  ~ elblązanin
  Czwartek, 06.04

  tylko rzadowy Port !!!!Elblaga na nic nie stać,tylko szkopsko kacapsskie trole robią wszystko zeby Elblag sie nie rozwijał

 4. 4
  +5
  ~ w....y elblązanin
  Czwartek, 06.04

  wszyscy polacy to jedna rodzina oprócz Donalda tego s*******a Precz z post komuną!!!i volksdojczami

 5. 5
  +31
  ~ Polka
  Czwartek, 06.04

  Już raz pisałam: MIEJSKI TO MOZE BYC SZALET!!!

 6. 6
  +36
  ~ Gonić łotrów
  Czwartek, 06.04

  POrt miał być harleyowo- motorówkowy aby później sprzedać go Niemcom,Niemcy Chińczykom i POrt w ten sposób skończy jak całe tereny po byłym zamechu czyli już nie będą należeć do Polski. O to chodzi tym lewackim łotrom oni wszystko sprzedadzą w obce łapy aby Polska dalej była koloniom podległym innym krajom i aby samodzielnie nie mogła się rozwijać. To zrobili lewaki po 1989 roku z polskim przemysłem elektronicznym, motoryzacyjnym, górniczym, stoczniowym. Polska nie ma już niczego. Zobaczcie na Niemców, Włochów Francuzów to są kraje samowystarczalne z własną gospodarką oni sprzedają oni zarabiają my nie mamy niczego.

 7. 7
  +6
  ~ Bsp
  Czwartek, 06.04

  Skoro jak twierdzi Wróblewski miasto zainwestowało w port sto milionów złotych, to dlaczego chciałby on aby w spółce 49/51 procent partner rządowy włożył w nią więcej? Więcej czyli ile, 100 mln pln? Jeśli jak uparcie powtarza prezydent miasta w kasie Elbląga nie ma pieniędzy pomimo bardzo wielu potrzeb, to jak on myśli utrzymać port, zrobić dojazdy drogowe i kolejowe, wyremontować infrastrukture? Nawet dojazdowa ulica do zarządu portu od wojny chyba ani razu nie została naprawiona. Dziura na dziurze. Dlaczego Wróbel i Wcisla mydlą ludziom oczy o jakimś skoku PiS na ten cudownie prosperujący porcik a nie puszczą pary z ust, że każdy największy port w Polsce i nie tylko, to spółki Skarbu Państwa i samorządów, tak jak chce to zrobić rząd w Elblągu? Co panowie pragną ukryć że tak się boją dopuścić stronę rządową do tego przedsięwzięcia???

 8. 8
  +5
  ~ ABCDEFGH
  Czwartek, 06.04

  Wróbel - za 0 złotych port się nie zrobi. Jakby rządziło PO to byś port oddał za darmo.

 9. 9
  --3
  ~ KKK
  Piątek, 07.04

  Metody rodem z komunizmu. Artykuł jest za sprawa Pana z PIS który to chwali port, jedzie po Wróblewskim jednocześnie propaguje jaki to PIS cudowny itp. Jak ktoś coś mówi że zrobi coś dla naszego czy waszego dobra a zwłaszcza polityk to łże jak kundel i tyle. W dodatku Pan z PIS nie mówi prawdy i nie podaje szczegółów z jakiego powodu Wróblewski tak zrobił tylko skacze mu do gardła sam nie wyjaśniając że to PIS i jego mania przekopu dała ciała bo nie zadbała o tor wodny i port a teraz zrzucają inwestycję o skali Państwowej na małe biedne miasto. Może i my z Elbląga jesteśmy biedni, ciężko pracujemy i nie mamy możliwości jak Warszawa ale nie jesteśmy idiotami i głupcami by nie widzieć i nie wiedzieć co się dzieję. Aaaa bym zapomniał do tego jeszcze zmasowany atak wynajętych zwolenników :D

 10. 10
  +1
  ~ Do KKK
  Piątek, 07.04

  Albo nie wiesz albo udajesz niedoinformowanego-regulacja z pogłębianiem rzeki Elbląg I nowy most w Nowakowie oraz pogłębianie toru wodnego między przekopem a ujsciem rzeki Elbląg to nic?Przestań fanzolić.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91647887229919