Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +20
  ~ dementi?
  Wtorek, 28.02

  Pani Poseł kogo Pani reprezentuje? czy aby na pewno lewicę? bo patrząc na samotny występ to albo tej lewicy nie ma albo po prostu odcina się od Pani? czy nie czas wyciągnąć wnioski? a jak ustosunkuje się pani do metod podkładania świni? czy opinia publiczna nie powinna zostać wtajemniczona w te zasady gry bądź brak zasad? dziwnie pusto zrobiło się wokół pani?

 2. 2
  +9
  ~ Mamy dość
  Wtorek, 28.02

  Pani jest odklejona i nie zna potrzeb tego miasta. Nie zna problemów. Nie zareagowała jak partyjni towarzysze betonują bażantarnie budując przez nią obwodnicę, nie reagowała w sprawie basenu przy spacerowej, w sprawie portu w Elblągu, w sprawie kolei nadzalewowej, w sprawie braku kalbaru w zimę, w sprawie budowy nowego mostu unijnego, e sprawie budowy kanału do Elbląga od przekopu , w sprawie likwidacji przedszkola, w sprawie bałaganu w komunikacji miejskiej i załatwienia nowych tramwajów. Za to populistyczne frazesy o bonach na lodówkę i sal na katechezę. Niech Pani wraca do swojego Olsztyna i da nam spokój. My tu pani nie chcemy.

 3. 3
  +9
  ~ fkurz
  Wtorek, 28.02

  pani falej nie jest rzetelna...w przedszkolach nadal wszystkie dzieci chodzą na religię skąd te dane?! mam wrażenie, ze ta pani nie ma się czym zajmować, nie wiem co dla naszego miasta zrobiła ale wiem, ze jest zawsze tam gdzie można zrobić zadymę. lewica chce powstać ale się nie da pani falej my wciąż pamiętamy

 4. 4
  +8
  ~ Do mamy dość
  Wtorek, 28.02

  Dala się zdetonować betonowi ! Postawieniu się temu towarzystwu poprzedniej epoki wymaga sily i odwagi i wiedzy że się "odwdzieczą" taka chora i zaprzeszla mentalność ! Jak zalezy jej na Elblagu i widzi się jako Prezydent to musi mieć swoje prawdziwe i mocne zaplecze , czas decyzji się zbliza oraz rozliczeń za każde zło

 5. 5
  +12
  ~ jan-49
  Wtorek, 28.02

  przypominam jak nie pamietacie ze kardynal GLEMP prymas polski mowil ze kosciol katolicki nie chce pieniedzy za nauczanie religji w szkolach kk. hce szerzyc i nauczac o bogu i co?czarni oklamali caly narod i caly czas domagaja sie coraz wiekszej kasy CZY TAK NAUCZAL JEZUS?

 6. 6
  0
  ~ Co Pani na to?
  Środa, 01.03

  Więcej kradną te tzw. elity i tym trzeba się bezwzględnie i szybko zająć. Mowa tu o "willa+", NCBR, elektrownia Ostróda, respiratory i maseczki, stanowiska za kasę, propagandowa TVPis i 2mld PLN, konflikt w TK (niech się odkłócą), KPO, kary pieniężne nałożone przez TSUE, kary zapłacone za Bełchatów i wiele wiele innych tematów i pospolitego złodziejstwa.

 7. 7
  --2
  ~ Jez
  Środa, 01.03

  Paskudne babsko jadem zieje wracaj do siebie

 8. 8
  +2
  ~ ile
  Środa, 01.03

  ile by można zrobić remontów za koszt wynajęcia biura pani poseł i jej przyjazdy na solowe występy do Elbląga

 9. 9
  --3
  ~ ATEISTA WOLNY.
  Środa, 01.03

  Tylko Lewica + KO pogonią KK ze szkół.

 10. 10
  +4
  ~ ZAKANALAK
  Środa, 01.03

  Kochasz KK to płać ze swojej Kasy .Religia w salkach katechetycznych.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2201669216156