Czwartek, 18.04.2024, Imieniny: Apoloniusz, Boguslawa, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Bsp
  Środa, 25.01

  Tężnia jest najbardziej oczekiwaną rzeczą w Elblągu przez społeczność miasta. Tylko pomnik na Rycerskiej ją przebija. Budować jak najprędzej, nie oglądać się na nic, nie zwlekać!!!

 2. 2
  0
  ~ Ola
  Środa, 25.01

  stać na imprezy dla prezesa Owsiaka to i stać na to będzie

 3. 3
  +4
  ~ pomysły
  Środa, 25.01

  Jeżeli pomysłodawcami są Adamowicz Małgorzata (PO) i policmajster "pan szuchewycz" to nie oczekujcie Ciechocinka, bo pomysłodawcy mają wszystko mini (sic!) tylko ego wybujałe. dobrze że nie posłali tej kasy braciom na ukrainę, bo tam złotówka z pomocy wraca do mafii rządowej w Kijowie zwielokrotniona. Nawet "głównodowodzący" grubas - kijowski Rydzyk, by ukryć łapówki oznajmił że bezdomny z upa w NY darował mu mln$ i zmarł, a on natychmiast darowuje tą kasę ukraińskiej armii. To co Wróblewski osobiście i przykładnie ładował na tiry dla rodaków w Tarnopolu trafiło do magazynów mafii i nawet nie na front do żołnierzy lub dzieci. Taka uczciwość upa - "dawać nam, bo jak nie ...". Komik też wystraszony unika śmigłowca. Chcą polskie F-16 by na urlop (wojna!) do Hiszpanii lecieć za sprzedane Leop

 4. 4
  +2
  ~ Ola
  Środa, 25.01

  Po co tężnia. Jest do wykonania pilnie Fontanna przy ul. 1-go Maja i Basen Miejski przy ul.Spacerowej.

 5. 5
  +3
  ~ podpowiadacz
  Środa, 25.01

  Tężnia może być pod warunkiem, że ze swoich pensji złożą się na nią prezydent miasta, wiceprezydenci, dyrektorzy departamentów UM i dyrektorzy miejskich spółek. Jak już tężnia będzie to niech się dobiorą dwójkami i pełnią przy niej 24 godzinne dyżury razem z "zapracowaną" Strażą Miejską. Na poważnie ta tężnia to czysta głupota i wyrzucanie w błoto pieniędzy z ludzkich podatków. Takie inwestycje przetrwają w Elblągu może za sto lat. Teraz żule i pijusy zdewastują tężnię w miesiąc. Zacznijcie w tym UM myśleć.

 6. 6
  0
  ~ Maniek
  Czwartek, 26.01

  Oczywiście że nas stać. Przecież stać nas na laptopy dla wszystkich 4-klasistów, co będzie kosztowało ponad miliard złotych. Po co tężnia w parku skoro można siedzieć cały dzień przed kompem.

 7. 7
  +1
  ~ zkm
  Sobota, 28.01

  dla kogo ta zabawka

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0074601173401