Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
A ten komentujący "patriota" to tak sam z siebie, "myśli" że jest ... patriotą? I dlaczego redakcja nie usunie ... nadmiarowe / takie same / wpisy tegoż?
Wyy j
W Elblągu nie pamiętają, jak Pan Minister w TVP 3, mimo protestów prowadzącej audycję na żywo, ustawiał na stole propagandowe transparenty?
W elblągu prezydent miasta ani dwóch zastępców nie ruszyło swoich tyłków aby przywitać ministra na starym mieście. Wstyd
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
A ten komentujący "patriota" to tak sam z siebie, "myśli" że jest ... patriotą? I dlaczego redakcja nie usunie ... nadmiarowe / takie same / wpisy tegoż?
Wyy j
W Elblągu nie pamiętają, jak Pan Minister w TVP 3, mimo protestów prowadzącej audycję na żywo, ustawiał na stole propagandowe transparenty?
W elblągu prezydent miasta ani dwóch zastępców nie ruszyło swoich tyłków aby przywitać ministra na starym mieście. Wstyd