Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ Do:l lekarza na gwałt!
  Poniedziałek, 18.07

  Zajefajnie napisane i w sedno...o facecie ze zdolnościami i wiedzą w prowadzeniu biznesu jak to opisywały wcześniej media z podwójnym bankructwem w tle?

 2. 2
  +23
  ~ synowie miasta
  Poniedziałek, 18.07

  Autorem "artykułu" jest Janusz Nowak, v-ce prezydent Elbląga apelujący do prezydenta (też Elbląga) i Czyżyka (też z władz Elbląga).Gdy zaczyna się grilowanie w piątek, to w poniedziałek już powinno być ok, ale nie jest. A to że Nowak wygłosił kompletne bzdury, to pełna zgoda. Boję się o miasto skoro taki stan umysłu prezentują jego "władze". Kanonowicz miał rację - " będzie nic".

 3. 3
  +18
  ~ Quo vadis ?
  Poniedziałek, 18.07

  Kula magiczna powiedz przecie, co czujesz? Manipulowanie, dwulicowość, narcyzm, bezwzględność, mściwość, służalczość, tchórzostwo, bezideowość. Kulo- wiemy, że masz więcej, ale już nie zdzierżymy!

 4. 4
  +14
  ~ Do_pomorskiego
  Poniedziałek, 18.07

  Jeżeli jest taką chlubą to dlaczego tak zaniedbali kwestię przekopu i pozyskiwania środków na pogłębienie toru. Traktują przekop niczym kulę u nogi, stąd to palenie głupa, że nie ma na nic kasy. i co to za gadanie, że UE nie chce dać skoro o przekopie wiadomo od lat i o pogłębienia toru można było starać się z innych środków. Do tego od lat już powinna być rozwijana infrastruktura nastawiona na rekreację wodną na brzegach rzeki. Oni nie mogą po prostu znieść tego, że Elbląg może się rozwinąć w tym zapyziałym województwie. Dodatkowo teraz chcą po prostu wykorzystać nasze miasto do kolejnej wojenki PiS-PO. "Paczcie, PiS nam chce zabrać port i nic nam nie daje". Najgorsze, że przeciętny zjadacz chleba daje się na to nabierać. Bezczelność władz miasta nie zna granic. Kiedy referendum?

 5. 5
  +11
  ~ mis
  Poniedziałek, 18.07

  20 tys ton i wieksze ?niezle ten co pisal byl nacpany co za idioci tutaj pisza

 6. 6
  +16
  ~ przebój lata
  Poniedziałek, 18.07

  Kolejny pyta kto to pisał. Pod bredniami jest imię i nazwisko z którego wynika, że , tak czy owak, pisał to Janusz Nowak "z ogromnym niepokojem". Dobrze, że mając niepokój Nowak ma chociaż kuchnię. Podajcie kilka nazwisk członków (sic!) tej "nowej lewicy", bo chcę się zorientować czy w tej formacji wszyscy mają taki intelekt jak autor podpisany . To kolejna wypocina Nowaka - zawsze gdy Wróblewski jest na urlopie to Nowak "tworzy". Podobno zdał maturę. Ktoś zna skład "członków"? Czy jest tam Rysio i Falej? Kto firmuje tego mędrca? Dziwne że jest jeszcze około 100 podobnych do niego (wynik wyborczy) w mieście.

 7. 7
  +10
  ~ obserwator zdarzeń
  Poniedziałek, 18.07

  Panie Novak LSD jesteście za czy przeciwko przekopowi. Obserwuję spółki miejskie. Ich zarządzanie raczej mierne a może skandaliczne . Patrz ciepełko i Port to też spółka miejska. Może więc oddać aby było lepiej niż jest.

 8. 8
  +10
  ~ vcert
  Poniedziałek, 18.07

  Tak czy owak spiep....y czego się dotknie Narcyz

 9. 9
  +2
  ~ Aberland
  Poniedziałek, 18.07

  PIS co obiecuje to zbuduje. Lewica tylko obiecuje i nic nie robi. Dość już lewactwa w tym mieście. Lewactwo odbiją się elblążanom czkawką.

 10. 10
  +6
  ~ chluba i chlubka
  Wtorek, 19.07

  "...port był i jest naszą chlubą" - tak, ta chluba polega na tym, że port nie zarabia na pensje 5 osób z jego obsługi. Czy stara, czy nowa, lewica zawsze mówi prawdę. Trzecią.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0097920894623