Sobota, 26.11.2022, Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ Bhu
  Sobota, 14.05

  Alexy masz rację. Obciąć koszty. Po jaką cholerę tyle nic nie robiących darmozjadów. Nowaków, Czyżyków i Nissanów.!!!! O tym największym nie wspomnę. Po jaką cholerę tyle radnych g robiących. Tylko patrzeć jak nierób Wróblewski wynajmie jakąś firmę od doradzania i wywali kolejne miliony. Bo to potrafi najlepiej

 2. 2
  +17
  ~ Hanys
  Sobota, 14.05

  Jarosław przestań pisać głupoty. po cholere Krasulski. to kolejny nierób. Boże aż nie do wiary że siedzi w sejmie 20 lat i palcem nie kiwnol. Za nic nie robienie bierze tyle kasy. Żenada. I jeszcze jeździł po pijaku. Kto wybiera takie cos

 3. 3
  +15
  ~ Upadły Harley
  Niedziela, 15.05

  Czas na porządne cięcia w oświacie, UM i spółkach, bo to przeżera 3/4 budżetu miasta

 4. 4
  +16
  ~ Stańczyk
  Niedziela, 15.05

  Szanowny Autorze, jest nam po prostu smutno i głupio, że daliśmy się oszukać. Więc trochę wesołości czas wprowadzić, czyli programy wyborcze prezydenta, PO, PiS, lewicy na tapetę. To będzie źródło niewyczerpane, szczególnie w KWW te sześć czy siedem kierunków, 20 % przy tym to pikuś

 5. 5
  +15
  ~ klapa ptaka
  Niedziela, 15.05

  Wróblewski jest autorem tego gniota w stylu "za, a nawet przeciw". Pokazuje wszelkie niedostatki (poza głównym - miejskim folwarkiem) , krytykuje lekko decyzje i mocno wskazuje, że "to nie ja, to oni". lata odkażania robią swoje. Nawet Missan by się nie odważył na taki tekst z fotką Wróblewskiego. Po zniknięciu Wróblewskiego i Nowaka w UM mamy sytuację jak na Kremlu - "on" jest , ale nie rządzi.

 6. 6
  +16
  ~ Fa
  Niedziela, 15.05

  Dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać (maksyma PO) , w Elblągu te same puste obietnice wyborcze są składane nie dwa, trzy a nawet cztery razy - co wybory są powielane - kopiuj wklej i tak samo będzie również za rok. To oznacza, że żadna obietnica od wielu kadencji nie została wykonana, a natychmiast po ogłoszeniu wyniku wyborów zwyczajowo zaczyna się wacholstwo władzy. To my Elblążanie wynosimy takie kreatury do władzy po raz kolejny, kolejny i następny. Autor tych felietonów jest trochę głosem na puszczy bo i tak nauka w nich wynikająca pójdzie w las ... Dlaczegoś biedny - boś głupi, dlaczegoś głupi - boś biedny !!!

 7. 7
  +8
  ~ niebaćpis
  Niedziela, 15.05

  jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o dutik a te rozdają pisdeusze i wszędzie tam gdzie nie mają koryta robią problemy ot i cała tajemnica -Paczta ludzie jakie my są dobre a jak nas nie chceta to pocałujta w ....... wójta.

 8. 8
  +10
  ~ Tuso
  Niedziela, 15.05

  Ale Elbląg ma radę miasta?

 9. 9
  +15
  ~ Zniesmaczony
  Niedziela, 15.05

  Ważne, ze prezydent sobie podniósł pensje 100%! do 18k/miesięcznie. Ale mu się przecież należało, zasługuje na to. Elbląg się rozwija jak nigdy, nowe firmy., zagraniczni inwestorzy… Tylko patrzeć, jak zaraz zniknie z mapy.. Miastem powinien rządzić człowiek, który się zna na biznesie, a nie leser, który nic nie potrafi.

 10. 10
  +15
  ~ psl
  Niedziela, 15.05

  Wróblewski nie zarabia 18k miesięcznie - to jest tylko podstawowa pensja. Do tego wysługa, funkcyjne, motywacyjny, premia, nagrody. Wychodzi minimum 25k na RĘKĘ! Więcej niż w Warszawie, bo Warszawa to z.a.d.u.p.ie w porównaniu z osiągnięciami władz oceanicznego portu.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99115896224976