Czwartek, 1.12.2022, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Dolinka Melinka
  Poniedziałek, 09.05

  Niestety, ale trzeba się dobrze zastanowić, którędy wchodzić na dolinkę, bo inaczej można spodziewać się dużego nadrabiania drogi, żeby się gdzieś dostać.

 2. 2
  +3
  ~ Realista
  Poniedziałek, 09.05

  Oczywiscie tych zejsc dla wozkow powinno byc wiecej, ale nie mozna powiedziec ze nie ma, bo jest od strony ul. Specerowej mozna zjechac, choc dosc stromo. Ale nasz prezydent prowadzi polityke kameralizacji wszystkich inwestycji. Wszystko jest takie kameralne od tramwajow, po park dolinka z kameralnym amfiteatrem.

 3. 3
  +1
  ~ Rodowity Elblążnin
  Poniedziałek, 09.05

  Kaska wsięta jak za premium, a zrobiono wersję basic :)

 4. 4
  0
  ~ `tot
  Poniedziałek, 09.05

  Taki pomysł, podpowiadam. http://www.fundacjafan.pl/wyprawa-do-doliny-bachledowej-sciezka-w-koronach-drzew/

 5. 5
  +1
  ~ mieszkanka
  Poniedziałek, 09.05

  Do ~polish me yaya .niczego złego ci nie życzę ale chciałabym abyś sa się kiedyś przekonał co to znaczy poruszać się na wózku inwalidzkim i nie móc dostać się tam gdzie byś chciał .

 6. 6
  +1
  ~ Gosc
  Poniedziałek, 09.05

  A jak przyjdzoe dklo wyborow to i tak pojdziedzieciw glosowac za ptasim ukladem, bo tchorzem podszyci i zmian sie boicie.

 7. 7
  +2
  ~ Tylko zmiana!
  Wtorek, 10.05

  Wy nie obrażajcie Głównego Budowniczego, bo dla Narcyza to zniewaga, przecież on wszystko robi najlepiej. A poza tym postawienie dostępnego kibelka to już wykracza poza ich możliwości pojmowania tematu. Wypalili się w walce o stołki

 8. 8
  0
  Medium
  Środa, 11.05

  Nawet bez wózka nie chce mi się tam chodzić. Jeśli już, to schodzę ulicą Górnośląską, a nie schodami od Traugutta. Nie dość, że ostre, nieprzyjazne, nadmiernie naprodukowane schody, miejscami skośne, barierki, jak w miejscach ścisłej kontroli, to jeszcze na samej Dolince kolorystyka disnejowska koliduje z harmonią starego parku (mam na myśli drzewostan)... Na spacery wybieram teraz inne miejsca. Przykro patrzeć na brak zjazdów dla wózków w dojściach do terenów wszak dla dzieci przeznaczonych i wyposażonych. B E Z S E N S. Za to rowerzyści szaleją. Teraz bezpieczniej jest przechodzić przez jezdnie niż spacerować w parku.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.73443913459778