Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (75)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +58
  ~ ZMIANA!
  Piątek, 06.05

  gdyby już założyć konto referendalne, bo przecież to też kosztowna sprawa, to deklaruję comiesięczne wpłaty

 2. 2
  +68
  ~ Do_pomorskiego
  Piątek, 06.05

  Referendum powinno się odbyć już dawno temu za takie traktowanie Elblążan i miasta. To wladze, ktore oscylują na poziomie 20-tysiecznych miasteczek, bo do takich na porównują, gdy tworzą inwestycje i ...każą sie cieszyć, jakby to byla łaska, że coś mamy. Elbląg z blisko 800-letnią hisotrią, zasluguje na prezydenta, a nie soltysa. Sczególnie teraz, w dobie przekopu. Ci ludzie zachowują się, jakby przekop byl dla nich kulą u nogi, jakby zawalił im się caly plan degradacji miasta, bo wreszcie mamy szansę na rozwój :) No, ale jak prezydent miasta kiedyś stwierdził, że "Elblag nigdy nie byl bogatym miastem" to czego tu oczekwiać po takiej mentalności. Z nie do końca jasnych powodów ci ludzie probują nas przyzywaczajać do "minimalizmu i kameralności", żeby Elblażanin nie chciał "za dużo".

 3. 3
  +6
  ~ Do @Ferdek
  Piątek, 06.05

  Lonia łupieżtrzepca ? Toż to dopiero ten to będzie spał. I przy tym z niepełnosprawnym wykształceniem podstawowym , no to żeś wskazał super kandydat, będą niezłe jaja

 4. 4
  --28
  ~ Bolo
  Piątek, 06.05

  Zobaczymy ,co zrobi władza teraz ich ruch .

 5. 5
  +36
  ~ Do@Bolo
  Piątek, 06.05

  Przecież to jasne jak ****misia na miarę naszych czasów, co zrobi? Pozwie wszystkich do sądu tu piszących łącznie z redakcją.

 6. 6
  --55
  ~ Jaaa
  Sobota, 07.05

  Nie powinno być referendum. Ktoś pytał po co referendum- po to by mieli czym się nakręcać miejscowi ciężko pracujący przed komputerem narzekacze, którym nigdy nic się nie podoba, ci co wiecznie chcą więcej, nie dokładając grosza do wspólnej kasy. Lokalnie źle gospodarują pieniędzmi? A w skali kraju już jest ok? Dlaczego UM nie powinien sobie dawać podwyżek, skoro przykład idzie z góry. Przecież za nowy , polski czy jak go nazwać ład też sobie przyznali. Cytuję: bo nam się należy.

 7. 7
  +1
  ~ Do Jaaa
  Sobota, 07.05

  To znaczy ,że jak Ziobro łamie konstytucję to inni też mogą ? Jak jeden kradnie ,to inni też mogą ? Jak gwałcą i zabijają na Ukrainie ,to u nas też można? Usprawiedliwianie swoich czynów czynami innych jest słabe ,bardzo słabe . Gdzieś w świecie jest plemię zjadające ludzi ,to my też mamy zjadać ?

 8. 8
  --5
  ~ Jaaa
  Niedziela, 08.05

  Podawanie przykładów z innych rejonów świata jest "słabe". Jesteśmy w Polsce i mowa o stylu rządzenia tu i teraz, a taki został wprowadzony przez aktualną władzę centralną. Mówisz o czynach karalnych jak kradzieże i gwałty- a ja o tym co legalne, akceptowane, stosowane na co dzień przez rząd, który wybraliście. Centralnie jest ok, a lokalnie boli? Obłuda.

 9. 9
  0
  ~ Do Radka
  Niedziela, 08.05

  Radku,pewnie nie jesteś z Elbląga i masz jakieś biznesy w naszym mieście,czyż nie?

 10. 10
  +6
  ~ Prot
  Niedziela, 08.05

  Elbląg nie POtrzebuje przyniesionego w tecce tego z Olsztyna.Olsztyn się POzbyl a Elbląg w darzej przyjął

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2586460113525