Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (75)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --22
  ~ laskipaa
  Czwartek, 05.05

  No i kogo wy wybierzecie po tym referendum? Pewnie 90% tych co chce, zacznie o tym myśleć na kilka dni przed wyborami. Przecież nie ma nikogo sensownego. Najlepiej to może wszędzie organizować referenda, gdzie władza nam się nie podoba?

 2. 2
  +84
  ~ ilikeelblag
  Piątek, 06.05

  Jestem za referendum i odwołaniem Władz, Prezydent od 30 lat pełniący różne ważne dla Miasta funkcje i NIC, kompletnie nie ma wizji na rozwój, jedynie trwanie (na przetrwanie) a przy tym buta, arogancja władzy. Szczególnie drażni NIELICZENIE się z głosami obywateli w żywotnych dla Elbląga sprawach jak np. droga przez Bażantarnię (ponad 3100 głosów przeciw). Równie złe jest chodzenie na pasku PATO - DEWELOPERÓW, fundujących nam wszechobecną betonozę (zobaczcie jak wyglądają nowe osiedla powstałe przy Sadowej czy Łęczyckiej?) przy zerowych inwestycjach w komunikację zbiorową i rozbudowę układu komunikacyjnego Elbląga

 3. 3
  +8
  ~ Analiza wskazana
  Piątek, 06.05

  Wszyscy spinają się na Prezydencie, a przeciez na jego sukces lub porażkę pracuje dobrze lub źle dobrany sztab najbliższych ludzi , tu należy analizować ten proces , a potem całą resztę! Kazdy szef wyciąga ma tak samo w kazdej w nawet malej firmie!

 4. 4
  +17
  ~ ELBŁONG stan umysłu
  Piątek, 06.05

  Ja grzecznie w sprawie urzędowych przetargów na usługi zewnętrzne dla Gminy Miasto Elbląg. Około 400 pracowników zatrudnionych w Urzędzie Miejskim w Elblągu a Prezydent ogłasza przetarg na usługę doradztwa podatkowego zewnętrzną za prawie 2,5 mln PLN. Poniża tym merytorycznych pracowników . Gdyby te pieniądze przeznaczyc na wynagrodzenia dla pracowników UM w Elblągu (Departament Skarbnika Miasta, a szregowi pracownicy tego Departamentu nie zarabiają dużo) to myślę, że robota była by zrobiona a szacunek dla Prezydenta tych pracowników ogromny. Tak zarobi ten co ma zarobić a Prezydent u pracowników dalej będzie miał cienko. I czego nie rozumiesz?

 5. 5
  +16
  ~ Do Analiza ...
  Piątek, 06.05

  To prezydent zatrudnia doradców i to on dostaje za nich cięgi . W prywatnej firmie tracisz swoje pieniądze nie publiczne . Na bruk .

 6. 6
  +12
  ~ Do @ UM
  Piątek, 06.05

  Ocho, pączki zjedzone, kawą popite i już urzędowe , ratuszowe ,miejskie komputerki poszły w ruch i się grzeją ;)

 7. 7
  +10
  ~ Piekarz
  Piątek, 06.05

  Piekarczyków nowych pięć ,a w mieście dziur sześć. Kto zbiera podpisy i gdzie .

 8. 8
  +11
  ~ Zosia
  Piątek, 06.05

  Referendum TAK. W komitecie/zarządzie tego refefendum proponuję: Misana, Gelert, Czyżyka i oczywiście Wcisłę. Wtedy, po referendum w Elblągu będzie praworządność i rozkwit gospodarczy niczym pączki wiosną na drzewach. Jeżeli znajdzie się odważny-niezależny około 40 lat (może być blondynka), to ma mój głos. Jednak pod jednym warunkiem - w ciągu pierwszych 6 miesięcy zwalnia wszystkich urzędników na kierowniczych stanowiskach.

 9. 9
  --2
  ~ Fredek
  Piątek, 06.05

  Cały ten zastój w Elblągu to wina partii rządzącej w Polsce , a szczególnie wojewody pochodzącego który nie wspiera swoich ziomków. Na przyszłego prezydenta proponuje wybitnego posła L. Krasulskiego wtedy znajdą się inwestycje i pieniądze.

 10. 10
  --7
  ~ pop
  Piątek, 06.05

  ludzie bez sensu pod koniec 2023 lub na początku 2024 maja być wybory samorządowe po co wydawać kasę jeszcze trochę i pogoni się tych urzędasów. Tylko trzeba będzie wyrać mądrze i tylko tyle i aż tyle.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4087419509888