Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (75)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Do marek 23
  Czwartek, 05.05

  Jak by drogi naprawiali to i referendum ,by nie było .

 2. 2
  +12
  ~ Referendum to statystyka
  Czwartek, 05.05

  Do ważności tego referendum w Elblągu najważniejsza jest frekwencja. W/g moich wyliczeń wystarcza 23.100 oddanych razem za lub przeciw głosów elbążan. Nie jest to wynik, który we wrześniu 2022 byłby w mieście nie osiągalny. Tym bardziej, że własnie w tym czasie mamy otwarcie przekopu i telewizję ogólnopolską zainteresowaną Elblągiem. Myślę, że do Elbląga w tym okresie przyjedzie wielu przedstawicieli władz, którym z prezydentem Wróblewskim nie jest po drodze. To moze się udać !!!

 3. 3
  --5
  ~ Boże
  Czwartek, 05.05

  Znowu? Po co? Co niby zmieniło poprzednie referendum?

 4. 4
  +13
  ~ Czarna
  Czwartek, 05.05

  Ciekawe jak się to rozwinie władze mają trochę za uszami . Ostatnio ogłoszony przetarg na ponad dwa miliony zł jest ciekawy .

 5. 5
  +14
  ~ Alojzy
  Czwartek, 05.05

  Mój śp.ojciec mawiał :-"cóz to znaczy taka zmiana gdy inny go zastąpi pies". Pamietacie referendum z 2013 roku ?Było skuteczne, poległa cała rada miasta z byłym prezydentem Nowaczykiem. Punktem zapalnym do tego było: 100 % podwyżki czynszów w ZBK oraz próba likwidacji tramwajów w mieście, w tym uparcie dążył zlikwidować "2". .Zajumał Grześ 1 miion złotych na nowy stadion, który nigdy nie powstał, czym pokazał gdzie ma kibicow a więc i Elblązan , oraz Olimpię Elbląg. A tak mu cukrowali. I co się stało po referendum? Zmieni się prezydent , zosta nim śp.Jerzzy Wilk, ale RM została ta sama, przesiedli się tylko z drugiej strony stołu. potem ...znów został wybrany towarzysz Harley, namaszczony z poprzedniego systemu, z socjalistyczną mentalnością , że władza wie lepiej. Uff...I

 6. 6
  +7
  ~ RM
  Czwartek, 05.05

  Hi ,ha, ho może teraz dowiemy się gdzie są schrony .

 7. 7
  +11
  ~ Alojzy
  Czwartek, 05.05

  A , że wybory już blisko, towarzysz "na motorku"zaczął robić sobie czystki i zaczął pozywać do sądu Elblązan za krytykę jego nieudolnych rządów w mieście. Wzorem ukaszeni z Białorusi. , kreując zasadę - władza wie lepiej, a kto przeciwko władzy to....dokończcie sobie sami.

 8. 8
  --16
  ~ POlitolog
  Czwartek, 05.05

  Po co referendum na rok przed wyborami? Znowu się wyda kilkaset tysięcy z biednej miejskiej kasy, żeby rządził Elblagiem do kolejnych wyborów samorządowych pisowski Komisarz? No i trzeba pamiętać, że będą wstrzymane wszystkie miejskie inwestycje na ooło 2 lata!!!

 9. 9
  +2
  ~ Alojzy
  Czwartek, 05.05

  Mój śp.ojciec mawiał :-"cóż to znaczy taka zmiana gdy inny go zastąpi pies". Pamiętacie referendum z 2013 roku ?Było skuteczne, poległa cała rada miasta z byłym prezydentem Nowaczykiem. Punktem zapalnym do tego było: 100 % podwyżki czynszów w ZBK oraz próba likwidacji tramwajów w mieście, w tym uparcie dążył zlikwidować "2". .Zajumał Grześ 1 milion złotych na nowy stadion, który nigdy nie powstał, czym pokazał gdzie ma kibiców a więc i Elblążan , oraz Olimpię Elbląg. A tak mu cukrowali. I co się stało po referendum? Zmieni się prezydent , został nim śp.Jerzy Wilk, ale RM została ta sama, przesiedli się tylko z drugiej strony stołu. potem znów został wybrany towarzysz Harley, namaszczony z poprzedniego systemu, z socjalistyczną mentalnością , że władza wie lepiej.

 10. 10
  +58
  ~ Do POlitolog
  Czwartek, 05.05

  Twoja wypowiedź pachnie mi urzędowym stołkiem i co się stanie ,że nie będzie inwestycji teraz też ich brak . Komisarz przynajmniej oszczędności przyniesie miastu ,a samo referendum utrze nosa bezradnym i preziom głos mieszkańców jest im obojętny . Myślę ,że mieszkańcy będą mogli wyrazić swoją opinię .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0667629241943