Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Uważam powiaty za twór zbędny. Trochę więcej kompetencji dla gmin i żyjemy sprawniej i taniej. Bez rzeszy przywiąnych do stołków urzędników.
gdzie ten pajac jest ze nastawial sobie ukrainskich flag a gdzie flagi polski i unii i jeszcze jest z siebie zadowolany chyba z wlasnej glupoty
pytanie do usmiechniętego starosty - Jakie ma Pan plany wobec stojącego pusto Domu Starców w Rangórach ?
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Uważam powiaty za twór zbędny. Trochę więcej kompetencji dla gmin i żyjemy sprawniej i taniej. Bez rzeszy przywiąnych do stołków urzędników.
gdzie ten pajac jest ze nastawial sobie ukrainskich flag a gdzie flagi polski i unii i jeszcze jest z siebie zadowolany chyba z wlasnej glupoty
pytanie do usmiechniętego starosty - Jakie ma Pan plany wobec stojącego pusto Domu Starców w Rangórach ?