Czwartek, 1.12.2022, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ kek
  Niedziela, 13.02

  Może pisiory wytłumaczą, że skoro 30% rachunku to produkcja energii to co to za opłaty stanowią pozostałe 70% rachunku??? Dodatkowo opłatę klimatyczną UE zwraca do danego państwa aby ten zainwestował w modernizację / budowę nowych elektrowni aby były przyjazne środowisku, np farmy wiatrowe. Do budżetu Polski z UE wpłynęło ok 60 mld zł, gdzie są te pieniądze, co pisiory z zrobili z tą kasą?

 2. 2
  --5
  ~ Głos Ludu
  Niedziela, 13.02

  Co na to radni z PiS-u ?

 3. 3
  +9
  ~ vrain
  Niedziela, 13.02

  Abstrahując od tego, na ile mają rację (w dużym stopniu mają), to mogli odrzucić "klimatyczną" politykę UE. Mieli narzędzia ku temu. Nie uczynili tego, więc są współwinni. Natomiast bronienie UE i skala tego, jak dobrze wchodzi wrzask, że "to wszystko wina PiS!" pokazuje jak złym pomysłem jest pozwolić społeczeństwu wybierać władze państwowe...

 4. 4
  +3
  ~ pop
  Niedziela, 13.02

  niedługo bedziemy placili rublami za prąd i inne media więc co za problem. UE to trup

 5. 5
  +12
  ~ Wiesiek
  Poniedziałek, 14.02

  Akurat to się wiele od prawdy nie mija. Lepszy ten bilbord niż wcześniejsze "ostatnia prosta". UE narzuca ogromne koszta na nas za to, że korzystamy z naszych bogactw naturalnych jaki jakim jest węgiel brunatny bo lepiej importować prąd z zachodu i płacić im krocie w rachunkach niż palić tym co posiadamy. UE chce być eko i ratować świat gdy pozostali mają wszystko w dupie i palą tym czym ziemia bogata. Kto na tym lepiej wychodzi?

 6. 6
  --1
  ~ Ktos
  Poniedziałek, 14.02

  Do fredek ... bo może gdyby nasz kraj dostosowywał się do wymogów unijnych to by nie było takiego bólu. Zamiast podnosić pewne koszty małymi krokami raz na jakis czas to podnieśli raz a porządnie. A poza tym co Unia ma do naszych rachankow ... no napewno jie ma aż takiego wpływu. Unia dba o ekologię- to jedno z jej zalozen a ieatety polska nie dostosowała się póki co do wymogów i jest jak jest. Już jesteśmy zgłoszeniu do Unii za niespełnianie wymogów ściekowych więc spodziewajmy się większej stawki za ścieki. I to nie wina Unii a naszych rządzących ze maja wszystko w dupie, a potem to my na tym cierpimi.

 7. 7
  --7
  ~ rambo11
  Poniedziałek, 14.02

  Witam -podwyżki powinny być jeszcze bardziej dotkliwe aby CIEMNA MASA zrozumiała gdzie popełniła błąd przy wyborach, nie chcę PO ale takiego Bagna jak ta sekta nie było nigdy,to zrobili komuniści podnosząc ceny chleba i cukru nie wspomnę o innych artykułach -wtedy robotnicy zrobili z nimi prządek dziś pseudo POLACY zadłużeni po uszy boją się wyjść na ulice bo nie starczy na spłaty kredytu kiedy ich zwolnią z pracy.Zaprzedali swój głos przy wyborach i całe życie za nędzne srebrniki(500+)-jak się nazywał ten co wydał Jezusa ???

 8. 8
  +1
  ~ lump
  Poniedziałek, 14.02

  Tylko PiS dba o interesy swoich obywateli, a PO to już chba 5 kolumna

 9. 9
  +2
  ~ Szton
  Poniedziałek, 14.02

  Śmiejcie się śmiejecie a Gebbels wiecznie żywy.

 10. 10
  --6
  ~ kek
  Poniedziałek, 14.02

  @lump, pis dba o interesy swoich obywateli? Podnosząc ceny wszystkiego i narzucając podatki na wszystko co możliwe? Takiej drożyzny nigdy nie było, to jest dbanie o obywateli? Idź się leczyć pisowski trollu, że wam za 2 zł nie wstyd pisać takich upośledzonych komentarzy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0107369422913