Czwartek, 11.08.2022, Imieniny: Luiza, Zuzanna, Wlodzimierz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (53)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Pracownik
  Środa, 12.01

  To wspaniała Pani Dyrektor zaczęła się bać bo trzeba są koszty. Najlepiej żeby ludzie tryrali całe życzenia za najniższa krajową. Jedyna podwyżka na która może liczyć administracja to podwyżka najniższej krajowej i to już dla tej Pani jest problem. To powiem pani tak jak mówi do Załogi podczas spotkań z pracownikami: proszę zebrać się z Dyrektorami Szpitali i próbować wynegocjować wyższy kontrakt z NFZ, Ministerstwa Zdrowia, Finansów, Marszałka. Tak Pani zawsze tłumaczy ze za mało pieniędzy i idziecie sobie walczyć tak jak to robiły pielęgniarki. To może niech teraz Dyrekcja cos wywalczy .... Wstyd tak traktować ludzi

 2. 2
  +2
  ~ Boris
  Środa, 12.01

  A lekarz za weekendowy dyżur bierze 6700 to nie przesada ? Zróbcie w końcu obowiązkowe ubezpieczenia zdrowotne i skończy się prywata a zacznie leczenie.

 3. 3
  +4
  ~ Anka
  Środa, 12.01

  Jeżeli chodzi o wzrost płacy minimalnej to w dużym stopniu on nie dotyczy szpitalu bo personel tam ma dużo wyższe zarobki. Może to dotyczyć personelu pomocniczego gdzie jest on małym procentem w porównaniu do całego zatrudnienia. Ustawowe podwyżki lipcowe są finansowane z zewnątrz. Niestety kryzys energetyczny będzie miał swoje echo ale to już bardziej skomplikowana sytuacja na rynku światowym.

 4. 4
  +3
  ~ Fiki Miki
  Czwartek, 13.01

  proszę nie lękać się, my elblążanie już od dawna leczymy się w Gdańsku i w innych miastach. Może pani spokojnie zamykać tę budę.

 5. 5
  +5
  ~ śmiechu warte
  Czwartek, 13.01

  Czyli p.Gelert płaci po 2800zł brutto 310-cio pracownikom szpitala . I płacze, że teraz ma być 3010zł brutto. Pogratulować dobrego humoru (taki typowo angielski). A może niech sobie samej da taką wypłatę przez chociaż 1 miesiąc?:)

 6. 6
  +5
  ~ Joanna,
  Czwartek, 13.01

  Zrezygnuj ze swojej pensji i oddaj parking przed szpitalem w dzierżawę szpitala i nie będziesz się już martwić.

 7. 7
  +4
  ~ UPR
  Czwartek, 13.01

  Martwi się Pani o to , o co nie powinna się Pani martwić , niech się Pani martwi o pacjentów w swoim szpitalu . Zła organizacja pracy ,brak empatii ,kompetencji , kultury i po prostu ludzkiego współczucia dla chorych głównie ze strony pielęgniarek , to domena Pani szpitala . Na każdym oddziale pokoje do leżenia dla pielęgniarek , których nie można się doprosić do chorych pacjentów Nieprofesjonalne ,Leniwe , Złośliwe , Niemiłe , bo jak mówią same pielęgniarki ! im za to nie płacą ? Lekarze boją się zwrócić uwagę pielęgniarce bo będą przez nie wyśmiani , prześladowani lub odsunięci od " towarzystwa " WSTYD PANI DYREKTOR . Niech się Pani zabierze za pracę a nie za politykę .!!

 8. 8
  +1
  ~ Piotr
  Czwartek, 13.01

  ,,Oznacza to, że miesięcznie Szpital będzie musiał przeznaczyć na opłaty o 5 mln zł rocznie więcej." - miesięcznie, ale rocznie xd

 9. 9
  +2
  ~ komentator
  Piątek, 14.01

  Podwyżki dotyczą wszystkich, szpital jest miejscem szczególnym, ponieważ ratuje życie wielu osobom i to codziennie. Co innego złe zarządzanie tym szpitalem, tak naprawdę to należało by ogłosić upadłość i przejęła by szpital jakaś prywatna firma, której zarządza by kompetentny menadżer. Do tego czasu będzie tylko przepaść w dół.

 10. 10
  +1
  ~ egh
  Piątek, 14.01

  a nie martwi się o ludzi co zatrudnia na najniższych stawkach ze dookoła drożyzna a ona zatrudnia na najniższej lub 0.8 etatu?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2463610172272