Wtorek, 25.01.2022, Imieniny: Tatiana, Pawel, Milosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (53)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ Strachliwy
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 11.01

  My tez się boimy chodzić do tego szpitala , od dawna ....

 2. 2
  +19
  ~ Ghhh
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 11.01

  Pani Gelert nie wiem kto ustala pani wynagrodzenie myślę że może minister zdrowia ale mogę się mylić. W listopadzie gigantyczne podwyżki dostali wójtowie ,burmistrzowie i prezydenci miast z wyrównaniem od sierpnia. Te podwyżki ustala rada gminy, miasta zgodnie z rozporządzeniem gdzie są widełki do ilu max mogą podwyższyć i co z tego? Podwyższyli sobie maksymalnie a czesto płaczą że nie mają pieniędzy w budżecie. Myślę że gdyby pani mogła to by wzięła dla siebie nawet 100 tysięcy podwyżki gdyby mogła i resztę mialaby w kiju.

 3. 3
  +16
  ~ Ghh
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 11.01

  Nie wie pani co zrobić proste - zamiast trzech kromek chleba półtora na śniadanie ,zamiast liścia sałaty pół listka, obiad same ziemniaki i jest oszczędność

 4. 4
  +3
  ~ sebastian
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 11.01

  ~ zkm - Ciebie podwyżki nie dotyczą ?

 5. 5
  +23
  ~ iiiiiiii
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 11.01

  nieporozumiem jest to ze ta pani tak dlugo grzeje tam stolek i od obrych 8 lat ciagnie ten szpital na dno. persolen tam robi co tylko sie im podoba bo nie maja nad soba bata. sodoma i gomora.

 6. 6
  +14
  ~ Miniejestwszystkojedno
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 11.01

  To sobie niech pani przypomni ","oni na głowy matek przysięgali" !! I tak samo PiS teraz obiecuje! Ale łatwiej wierzyć gwałcicielom, prawda? Jest pani tak samo uczciwą tak samo szczera jak PiS. Czas na zmianę dyrektorki. Wszyscy wiedzą że jest pani do niczego, dba tylko o własny tyłek.

 7. 7
  +17
  ~ Wiesiek
  Ponad tydzień temu, Środa, 12.01

  65 tysiecy wiecej a 210zł na osobę to ile osób tam robi za najniższą krajową?? fajne wynagrodzenia tam macie nic tylko isc na studia i do szpitala

 8. 8
  +23
  ~ W zgodzie z naturą
  Ponad tydzień temu, Środa, 12.01

  W pewnym juz zaawansowanym wieku nalezy z godnością ustąpić miejsca mlodszemu pokoleniu! W pewnym wieku przychodzi demencja, rozpoczyna sie proces dewastacji komorek mozgowych oraz spowolnienie w dzialaniu i mysleniu oraz zatrzymanie juz na pewnym etapie! To proces calkiem naturalny i nie do zatrzymania niestety ! Dotyczy kazdego! Nalezy więc przestać uporczywie tkwić na kluczowych i waznych stołkach bo to odnaturza ! W zyciu wszystko ma swoje miejsce i czas i niektorzy powinni w koncu to zrozumieć i dać oddychac i funkcjonowac innym!

 9. 9
  +21
  ~ tupet dyrektorki
  Ponad tydzień temu, Środa, 12.01

  co za tupet, a ja pytam za co Gelert bierze co miesiąc 30 tysięcy pensji ze szpitala pytam ZA CO.? powinni już ją dawno wywalić z tego stołka

 10. 10
  +20
  ~ tupecik
  Ponad tydzień temu, Środa, 12.01

  ta kobieta nie ma za grosz honoru ściemnia w sejmie, udaje w szpitalu i jeszcze lata z nierobem Wcisło i bajki opowiadają, wstyd!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.56682205200195