Czwartek, 11.08.2022, Imieniny: Luiza, Zuzanna, Wlodzimierz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (53)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Kal
  Środa, 12.01

  Pani Dyrektor za podwyżki cen gazu i prądu proszę podziękować swojemu koledze partyjnemu Donusiowi

 2. 2
  +12
  ~ egh
  Środa, 12.01

  Zacznij od ludzi co oni maja powiedzieć 0.8 etatu , redukujesz załogę karetek bo trzeba nakraść się z dobo karetki pod pretekstem konsorcjum , brak rak do pracy bo nikt tam pracować nie chce , rzesza administracji . Gdzie się nie wejdzie po 6 babek , pytam od czego one są? najlepiej pozwalniać najmniej zarabiających!!!! Byś już mogła zrezygnować bo ten szpital niedługo nawet powiatowy się nie będzie nazywał.

 3. 3
  +12
  ~ ***** ***
  Środa, 12.01

  Ograniczyła załogę karetek do 2 osób gdzie finansowanie jest na kierowcę plus 2 ratowników (sprawdź wycenę ) bedzie miala nma podwyżki rzeszy nierobów w szpitalu

 4. 4
  +8
  ~ gość89
  Środa, 12.01

  Tak to jest gdy rządzi szpitalem PO-wiec.

 5. 5
  +10
  ~ odiprofanumvulgus
  Środa, 12.01

  A kiedykolwiek sprzeciwiła się polityce energetycznej UE? Nawoływała do swojego czarno-czerwono-żółtego bożka Tuska by nie pakował NAS w dekarbonizację? Występowała przeciwko pakietowi energetyczno-klimatycznemu? To teraz MORDA W KUBEŁ! Bezczelna, zakłamana babo w klapkach.

 6. 6
  +2
  ~ Xo
  Środa, 12.01

  Brawo PiS, sprzedacie Polskę za drobne Amerykanom i o to wam chodzilo. Ludzi też odsuneliscie od kościoła przez wielbienie tego Judasza Rydzyka. Wszystko od dupy strony byle po cichu skłócić naród i sprzedać za grosze. Dalej głosujecie na tego kaczora to w kartonach pod mostem będziecie spać, ale "pincet" plus dadzą na wódę i szlugi.

 7. 7
  +9
  ~ $$$$$$$
  Środa, 12.01

  W szpitalu zle się dzieje , ale parking ładny.

 8. 8
  --2
  ~ Wolny Polak
  Środa, 12.01

  Ta Pani wczoraj w sejmie w ministerstwie zdrowia glosowala za rezimem sanitarnym...wszystkich wyszczepic bez wyjatku...nie wpuszczac do sklepow...wywalac z pracy..bo nieszprycowany jest zagrozeniem.Wprowadzaja druk 1484...a jak nie chce szprycy to milicja za ryj i z domu wyciagnie albo wywiezie do Gdyni gdzie juz buduja izolacje dla nieszczepionych...wczoraj pod sejmem byl strajk przeciw tej ustawie ...tysiace ludzi...telewizja sciekowa nic nie mowi bo to ma byc niespodzianka dla narodu...to co sie dzieje w swiecie to tylko podaje internet niezalezne media a ludzie dalej jak betony uspieni...ile Gelertowa dostala kasy za glosowanie by zniewolic ludzi....Narodzie otworz oczy!!!!

 9. 9
  +6
  ~ Sup
  Środa, 12.01

  Prezesa, dyrektora poznaje się jak jest dobry gdy trzeba podjąć trudne i prawidłowe decyzję. Bo branie pieniędzy i podpisywanie dokumentów i wracanie do domku po kilku godzinach pracy to każdy potrafi. Ja też się boje ale każdego dnia patrząc jak ta służba zdrowia jest zarządzana. A tak prywatnie,: mi by było wstyd gadać takie rzeczy.

 10. 10
  +14
  ~ latawiec
  Środa, 12.01

  Bać się o ten szpital Eluniu powinnaś tak jak radzili ci pacjenci 20 lat temu i razem z nimi. Ale ty wolałaś biegi z Wcisłą , Syczem i Missanem po mieście i "konferencje" dla 4-5 osób. Szpitalem trzeba zarządzać a nie tylko brać pensję. Albo szpital, albo chłopy. No i Ela - trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść godnie. Taka piękna, młoda a tak się w latanie po mieście wpakowała.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9629111289978