Poniedziałek, 11.12.2023, Imieniny: Waldemar, Damazy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Mariner
  Poniedziałek, 13.12

  Ci co robią te zdjęcia to chyba całe życie na piechotę albo tramwajem . Znajdźcie sobie lepsze zajęcie społeczniaki bo zachowujecie się jak boty które na skutek błędu nie potrafią ominąć samochodu mając po co najmniej po 0.5 metra zapasu z każdej strony . Wogóle to jesteście ku... żałośni. Żeby wam gumaki przemokły..!!

 2. 2
  0
  ~ kierowca 1
  Poniedziałek, 13.12

  do Mariner-nie zachowuj sie chłopcze jak 3 latek ,który tupie nózkami bo mu mama lizaka nie kupiła.

 3. 3
  +2
  ~ Jack
  Poniedziałek, 13.12

  Po to są miejsca wyznaczone do parkowania aby tam parkować..inne miejsca nawet jak nie ma zakazu to są miejsca do parkowania dla ludzi ułomnych..i chorych debili którzy myślą że tak wolno..niech żyje wasz debilizm..kierowcy bezmózgi

 4. 4
  --1
  ~ Szach-mat
  Środa, 15.12

  Kolejna galeria-news na poziomie wiejskim, jakby w mieście nie bylo innych problemów. Zastanawiające jest to, że cenzurowane są rejestracje. Ciekawe ile z tych to Elbląg, a ile przyjezdni. Wtedy byśmy zobaczyli, jaka jest prawda i może dowiedzieli się, jak jest cel w szkalowaniu elbląskich kierowców. Ale tego ten reporterzyna się pewnie boi. A jak tak wielce przejmujecie się pieszymi czy rwoerzystami to poruszcie temat psów puszczanych bez smyczy na chodnikach, w parkach czy Bażantarni, bo to może być większe zgrożenie lub stres niż jakiś tam samochod na trawie. No, ale jak wiadomo tu nie chodzi o pieszych tylko, o to, żeby po raz kolejny dowalić kierowcom, gdziekolwiek się tylko da. Żenada.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98390293121338