Sobota, 10.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +160
  ~ obserwator zdarzeń
  Środa, 08.12

  Gdzie jest nadzorujący ZBK wice prezydent? Gdzie jest dyr ZBK? Czy oni wiedzą co się dzieje w zasobach ? A gdzie jest ich szef prezydent Wróblewski?

 2. 2
  +3
  ~ zez
  Środa, 08.12

  rzeczywiście adres czerniakowska 27 to rodzynek , jak na elblag , wygląda jakby cyganie tam mieszkali , z całym szacunkiem dla tych pracujących . ZBK chyba się go zrzeklo ,tylko tabliczkę zostawili . polowa mieszkań niezamieszkala . wybite okna itp , szkoda tej poniemieckiej kamiennicy . może po prostu ją całą sprzedać w prywatne ręce , a wysiedlić dewastujących do hotelowcqa lub baraków .Innaczej ,jak ZBK się nie postawi ,to będzie niedlugo do rozbiorki

 3. 3
  +2
  ~ mieszkanka
  Środa, 08.12

  A co z chodnikiem na Pionierskiej 13 bo do ter pory nikt się tym nie zajął gdzie od lat nie jest sprzątane z liści a zimą nie jest odśnieżane i posypane piaskiem .Tydzień temu jak padał deszcz to było błoto że nie można było przejść bo się ślizgałam na błocie .Teraz jest przymarżniętę ale jak będzie odwilż to znowu będzię breja na chodniku a ZBK nic sobie z tego nie robi .Ważne że kasa się zgadza

 4. 4
  +4
  ~ Mieszkanka
  Środa, 08.12

  Takie rzeczy dzieją się nie tylko w ZBK. Budynek należący do ZNMiU przy Krzyżanowskiego, nie mieliśmy gazu ponad 2 miesiące, dokładnie od 26 września do 3 grudnia. Gdyby nie nasze zaangażowanie i samodzielne znalezie wykonawców oraz osoby od projektu pewnie do tej pory byśmy nie mieli gazu, szczęście w nieszczęściu że jeden z sąsiadów zna się na takich sprawach. Zarządca miał nas w głębokim poważaniu, kontakt bardzo utrudniony i wielki foch bo nie wzięliśmy wykonawców których nam podsuwała i których ceny były dwa razy większe ... my akurat mamy małe dziecko więc musieliśmy się przenieść na jakiś czas do rodziny, na szczęście była taka możliwość, ponieważ również mamy ogrzewanie, wodę i kuchenki na gaz.

 5. 5
  +1
  ~ Alex
  Czwartek, 09.12

  Ja już poruszałam temat brudnego chodnika, zasypywanego od lat spadającymi liśćmi i rosnącym zielskiem . Jest to teren należący do EPEC przy ul. Fabrycznej.Postawili ładna, świąteczną choinkę,ale przydałoby się uporządkować teren wokół swojej posesji. Przedtem był ładny, szeroki chodnik dla pieszych,a teraz pozostała tylko jakaś ścieżka, niebzpieczna,bo można się poślizgnąć i nieszczęście gotowe. My mieszkańcy ul. Fabrycznej prosimy władze EPECu o zadbanie o teren wokół Was. Dajecie tym samym przykład poważniej i odpowiedzialnej firmy. Ja wiem że,są niewychowani obywatele, którzy zaśmiecają trawnik, ale myślę,że ktoś pierwszy musi dać przykład,że warto dbać o czystość wokół nas. O otaczającą nas, przyrodę, zieleń bo mamy jej coraz mniej.

 6. 6
  +2
  ~ Ggg
  Czwartek, 09.12

  TAK MK KOŚCIUSZKI TO ZDECYDOWANIE PRZODOWNICY PRACY... W ZALATWIANIU SPRAW GAZU KOLEGA EKSPERT... OD GAZU ODLACZA DOPŁYW KOMU CHCE A W BLOKU OBOK.. NIE ODLACZAJA DLACZEGO... BO TAM MIESZKAJĄ ZNAJOMI... PRACOWNIKÓW MK... KTÓRZY.. W PORE OSTRZEZENI NIE ... NIE WYSKAKUJĄ Z FORSY.. CZYLI NIE ZA CIĄGAJĄ KOLEJNEGO KREDYTU...

 7. 7
  +8
  ~ ZBK Pozywa do sądu...
  Wtorek, 04.01

  Za niewygodne tematy, sprawy dot.nieudolności zarządzania mieniem komunanym, przerostem administracji czyli o tych faktach , o których wiemy i nagłaśniamy, oni w tym ZBK próbują tuszować i pozywają ludzi do sądu. Mnie próbowali ale się nie udało im :)

 8. 8
  +4
  ~ Tego nam było trzeba
  Wtorek, 04.01

  Nie tylko zbk trzeba prostować inni zarządcy też mają swoje za skórą np nie daleki zbm jasminowa. Straż miejska i policja wiecznie rozkładają rece na proste sprawy zakłócania spokoju nawet wtedy jak dajesz im na tacy dowody.

 9. 9
  +20
  ~ obserwator zdarzeń
  Wtorek, 04.01

  Panie Prezydencie . Halo. Jest Pan jeszcze ? Czas na decyzje personalne w ZBK !!!!!!!

 10. 10
  +17
  ~ do @obserwator zdarzeń
  Wtorek, 04.01

  Gruby pompuje koła w Harleyu i nie ma czasu na ***oły, rozumisz

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.76617002487183