Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (53)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ znajooma
  Poniedziałek, 25.10

  To samo jest na Pływackiej. Nie mają gazu od lipca. Szok. ZBK tylko pieniądze umie brać, nic nie robią. Panie administratorki to w ogóle nie interesują się tym co dzieje się w ich terenie.

 2. 2
  +2
  ~ zagonowa
  Poniedziałek, 25.10

  tam niema z kim gadać wszyscy nic niewiedzą jak człowiek się pyta to mówią że do dyrektora trzeba iśc i walczyć o swoje. nie mam czasu chodzić po dyrektorach jakiś. od czego oni tam są. nigdy nic nie wiedzą to po co tam pracujom

 3. 3
  +2
  ~ Dolna
  Poniedziałek, 25.10

  Stan tych budynków to zaniechania, które ciagna się od kilku lat i odpowiedzialnośc osób, które w tamtych latach rządziły ZBK (nie było robione nic).

 4. 4
  +2
  ~ Cisza sza
  Poniedziałek, 25.10

  A winnych brak . A wiemy że T E wyjeżdżają ruiny z zajezdni budynki się trzęsą a instalacje nie wytrzymuje drgań. Co U M ratusz,ZBK i T E nie widzą tego. Co czekacie na tragedię.

 5. 5
  +2
  ~ Konserwator
  Poniedziałek, 25.10

  Sama nazwa zbk do czegoś zobowiązuje biedne wspólnoty mieszkańcy nie płacą czynszów zadłużają wspólnotę a wymagają wszystkiego elewacji nowych instalacji domofonów czy też ładnego podwórka czy parkingu. Nie biorą pod uwagę że każdy budynek w zbk jest zadłużony na kilkaset tysięcy złotych. Zarządca sam ze swojej kieszeni nie wyłoży a banki takim wspólnota nie chcą dawać kredytu błędne koło zbk niczego winien. Dziękuję pozdrawiam

 6. 6
  +6
  ~ Najemca
  Poniedziałek, 25.10

  Do konserwator. A może by tak całą tą zadłużoną patologię wypierdolić na zbity pysk. Dać porządne mieszkania ludziom którzy płacą i problem by się rozwiązał? Ale nie, po co, patologia mieszka w eleganckich blokach, ZBK wymienia im okna, drzwi, itd a normalni w takich ruinach jak ja. A potem płacz bo nie płacą. ZBK sam na to pozwala.

 7. 7
  +1
  ~ JA
  Poniedziałek, 25.10

  Ehhh sam pleps tam jest nieliczni normalni

 8. 8
  +4
  ~ TYTUS
  Poniedziałek, 25.10

  to o czym piszecie w artykule i komentarzach to wszystko wina PIS zabrali Wróblewskiemu 43 mln i na nic teraz nie starcza. A tak poważnie to już 10 lat wstecz ZBK było zadłużone na ok. 50 mln. zł. Polityka miasta względem ZBK i dużej części pato zamieszkującej w jego zasobach oraz brak pomysłu władz miasta to prawdziwe powody stanu budynków mieszkalnych ZBK. Bywało, że podłogi byłe tak zbutwiałe, że kobieta przez podłogę wpadła do piwnicy /pałacyck Puławskiego/. Jedyne wyjście to pozbyć się starych budynków na rzecz lokatorów nawet za przysłowiową złotówką i niech sobie radzą. Przynajmniej nie będą dalej zadłużać się w ZBK.

 9. 9
  +4
  ~ Ona
  Poniedziałek, 25.10

  U nas we wspólnocie mieszkaniowej przyszedł pan do sprawdzenia instalacji gazowej.Efekt 4 mieszkania i 4 liczniki gazowe w protokóle nieszczelne. 14 dni nikt się nie interesował, 15tego dnia wzieliśmy na własny koszt inną firmę z uprawnieniami, efekt wszystko szczelne, gaz się nie ulatnia.Tylko dodać ,że pierwszy pan nie miał wymaganych uprawnień. Z tego wynika,że chcieli naciągnąć na koszty, bo my jako właściciele mieszkań ,musimy płacić sami. Co przeżyliśmy przez 14 dni.

 10. 10
  +3
  ~ Współnota mieszkaniowa.
  Poniedziałek, 25.10

  U nas w bloku przy ul.Chopina gazu nie mieliśmy...trzy tygodnie. Od wykrycia usterki do przetargu i zawarcua umowy z wykonawcą nowej instalacji minęło te trzy tygodnie. Rury trzeba było wymienić wszystkie, bo stare pamiętały czasy Adolfa Malarza. MOŚNA > mOŻNA , NO ALE TO MY WSPÓLNOTA MIELIŚMY WPŁYW NA ZARZĄDCE NIERUCHOMOŚCI.ZBK nie ma chronicznie pieniędzy , to worek bez dna, ile by nie wpoimpować w ten komunistyczny twór gotówki, tam wciąż pieniędzy będzie brak.I ten przerost administracji, a każda biurwa chce jeść,,,

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0198309421539