Poniedziałek, 20.09.2021, Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ żałośni bredziarze
  5 dni temu, Wtorek, 14.09

  Odstawiacie szopki dla ciemnego ludu. jacy parlamentarzyści? Tylko Falej coś bełkocze nie na temat. Co ta Falej robiła dla Elbląga np. w minione wakacje? Wróblewski - żenada kolejny raz. O czym on bredzi? Miasto ma żyć a nie być ciągle tylko łatane. jakich inwestorów znalazł? Jak uporządkował okupowane od dziesięcioleci "budowy" i sprzedane pod zabudowę place miejskie? Jak, i czy w ogóle, zreformował czy zestandaryzuje UM i spółki miejskie? Co mówili i kto, samorządowcy z Tolkmicka i Braniewa? Do Sycza nie przybył nawet samorząd ukraińców z Górowa. Ela siedzi zamiast zadbać o szpital - poczekaj Ela od izby przyjęć do nocnej opieki, o zamkniętych oddziałach brak słów. Weźcie się lenie do roboty i kupcie sobie wstyd, honor, przyzwoitość. Miasto macie "tam" - teraz lecicie z kampanią.

 2. 2
  +8
  ~ wzór i podobieństwo "jego"?
  5 dni temu, Wtorek, 14.09

  Każde wasze "posiedzenie" jest karą dla lekko inteligentnego. jesteście leniwi, aroganccy, kłamliwi, bez godności i przyzwoitości. Jak mantrę powtarzacie usprawiedliwienie swojego nieróbstwa. PO, PSL, teraz "lewica", Wróblewski - zero samorządowości tylko jęki że majty przeszkadzają. Mając honor, i nie chcąc pracować i pozwolić pracować podwładnym, uczciwy człowiek ustąpił by z urzędu. Negatywna krytyka np. "prezydenta" to nie jest pojedynczy głos. Jakie są wnioski z tej siczowej narady u atamana Sycza? Obrzydliwi !!!

 3. 3
  --5
  ~ Kryspin
  5 dni temu, Wtorek, 14.09

  Leonard nie wziął udziału, bo nie ma nic do powiedzenia. On pewnie wie jedynie ile dostaje diety, a SMS-em z przekazem dnia z Nowogrodzkiej dostaje instrukcje który guzik nacisnąć i kiedy. Takich mamy regionalnych PiS-owskich parlamentarzystów. Żenada.

 4. 4
  +6
  ~ kij
  5 dni temu, Wtorek, 14.09

  To port będzie rozbudowany aż do Rychlik / stąd obecność wójta /? Czy powstanie z tego spotkania jakoweś "memorandum"?

 5. 5
  +10
  ~ xccc
  5 dni temu, Wtorek, 14.09

  a Gelert znowu lata i pozuje,a w szpitalu bajzel, ale bierze ponad 27 tysięcy pensji miesięcznie, to jest skandal

 6. 6
  +4
  ~ ~ ***** ***
  5 dni temu, Wtorek, 14.09

  oto wyborcy opozycji powtarzają jej program.

 7. 7
  +7
  ~ PARODIA
  5 dni temu, Wtorek, 14.09

  Nawet gdyby to posiedzenie odbyło się w moim kiblu i tak nic dobrego dla mojego MIASTA Elbląg by nie dalo. Od tylu LAT olsztyn zgarnia cala kasę i się rozbudowuje. A w Elblągu nie ma za co budować i kupować. Nawet z B O Elbląga zabierane sa pieniadze bo z olsztyna guzik nie kasa. Planujecie nowe tramwaje to badziewie krótkie lub niemieckie z demobilu które zamiast wozić stoją w zajezdni. Elbląska komunikacja to zbieranina złomu bez klimy. Obiecanki z linia tramwajowa przez zawade tj ul.odrodzenia i ul.mazurska to bajka. Nadal kolej nadzalewowa zablokowana przez marszałka niszczeje. Od lat Elbląg JEST zalewny cofka i nie potraficie zrobić tego raz a dobrze. Gdzie podziewaja się pieniądze na ELBLĄG i te cele. Wyspa spichrzow non stop obietnicę a co jest widzimy PASTWISKO. jak długo będziemy czekać by kanału w koło wyspy był zdatny do przełynięcia kajakiem,rowerem wodnym. Czy naprawdę tego nie widzicie CZY walicie aby było. Prawda boli lecz szczera.

 8. 8
  +7
  ~ ZROZUMCIE
  5 dni temu, Wtorek, 14.09

  Tak dlugo jak będą zasiadaly te osoby siedząca od lat i nigdy i nic dobtego nie wyniknie dla Elbląga i mieszkańców. Nie dla P O i PSL i SLD jesteście skonczeni od czasu gdy rzadziliscie w Polsce.

 9. 9
  --5
  ~ ***** ***
  5 dni temu, Wtorek, 14.09

  Do xccc pajacu pisowski a co twoja sekta zrobila dobrego?? Podpowiem ci NIC

 10. 10
  +2
  ~ hd
  5 dni temu, Wtorek, 14.09

  To nie jest nasz region, lewacki babochłopie. Czy rozliczyłaś się już z liczenia wiernych w kościołach, pandemiczna donosicielko?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.