Poniedziałek, 3.10.2022, Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Panie!!! Ratuj!
  Poniedziałek, 18.10

  ~kiki - zadygotałem! Aż tak czarno widzisz to miasto i jego elektorat? Falkiewicz prezydentem, Mariuszek Lewandowski v-ce lub zastąpi Antka? Chyba jednak nie. Wróblewski jeszcze jedną kadencję kupi od czerepaka, a po niej nawet potop nie uprzątnie tej stajni. Popatrz jak łatwo sprzedają się lub dają kupić siczowi krzykacze. Faceta nie znałem fizycznie, ale gdy widzę to foto, to bardzo wątpię w pojęcie wiarygodność i zaufanie. Pewnie znasz go lepiej i wiesz co piszesz, bo były już programy "ja tam qrwa idę na 5 lat".

 2. 2
  +8
  ~ Spacerowicz
  Poniedziałek, 18.10

  MOŻE SOBIE PODAĆ RĘKĘ Z KUKIZEM .

 3. 3
  +6
  ~ widz
  Poniedziałek, 18.10

  bo to taki lokalny kukiz.referendum może i nie będzie.prezydent dotrwa w agonii do końca kadencji,ale na kolejną nie ma co liczyć.kto nie widzi problemów miasta,pozostaje bierny a pozorowane działania uznaje za sukcesy poprostu sie nie nadaje.cyt.Dudę,,...albo to umiesz,albo tego nie umiesz.jesli nie umiesz,to znaczy że sie nie nadajesz."

 4. 4
  +7
  ~ NadszyszkownikKilkujadek
  Poniedziałek, 18.10

  Ja Wam powiem , gdzie tkwi tajemnica. Falkiewicz to koń trojański, teraz od środka wszystko załatwi :-D

 5. 5
  +5
  ~ Kazdy jeden
  Poniedziałek, 18.10

  To bylo do przewidzenia ze chodzi o posadke i stolek. Tak samo zachowuja sie ci w sejmie zmieniaja barwy bezwstydni. Oby byc i kase łoic.

 6. 6
  +7
  ~ chłop żywemu Kazikowi
  Poniedziałek, 18.10

  Kaziu powiem ci co cię czeka. Zrobiłeś fikimiki , przy których wejście Tuska do PIS było by niczym. Ale musisz wiedzieć co cię czeka. Wróblewski nie zapomina - jest członkiem. PSL. Zostaniesz zgrilowany i oświniony jako "działacz miejski". Niczego nie będziesz mógł, nawet "spotykać się z organizacjami". Zaraz posypią się skargi że nic nie robisz, i słusznie. Zanim się zorientujesz będziesz jadł (za kasę, z karmnika Wróblewskiego, albo wylecisz jako nieudolniak do wszystkiego. "Wygrałeś Konkurs", albo "dostałeś największą ilość punktów", np 2, a wszystko było przed 1 lipca. Informacja o tym pojawia się dzisiaj we wróblowskich portalach. Zaczęło się Kaziu, ale póki co , na koncie ci rośnie. Nie żal mi ciebie i stawiam wszystkie żołędzie Bażantarni, że cię zajeździ jak ty chciałeś jego.

 7. 7
  +5
  ~ Purysta
  Poniedziałek, 18.10

  Osoba z niepełnosprawnością a nie osoba niepełnosprawna. To taka podstawa.

 8. 8
  +5
  ~ gra foteli
  Poniedziałek, 18.10

  ~Purysta - Kazik dostał "więcej punktów" i wie czym się będzie zajmował i kto go powołał. Są osoby z niepełnosprawnością i są też osoby niepełnosprawne. Kazik się tymi drugimi zajmie przed wyborami, albo skończy skutecznie karierę jako niepełnosprawny wobec takiego samego zleceniodawcy .

 9. 9
  +5
  ~ Pawlak Kaźmirz
  Poniedziałek, 18.10

  po co szukać nowego wroga jak pod bokiem stary się znalazł - tajoj

 10. 10
  +2
  ~ koko
  Wtorek, 19.10

  Zgodnie z zasadą że wroga trzeba mieć na oku i blisko siebie .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99388790130615