Środa, 29.06.2022, Imieniny: Benita, Piotr, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Polak
  Sobota, 14.08

  adax ...... żal mi Ciebie ! Jacy antyszczepionkowscy, po prostu ludzie myślący !

 2. 2
  --2
  ~ do polak
  Sobota, 14.08

  Mi też ciebie żal jak będziesz zdychał i wołał o szczepionkę.

 3. 3
  +7
  ~ Mietek
  Sobota, 14.08

  A co to takiego szczepienie szczepie się co roku na grypę i nie choruje a tu propaganda szczepić aby nie zarażać innych.

 4. 4
  +5
  ~ nóm szczepmy się bo nie boli
  Sobota, 14.08

  Wszyscy zaszczepieni proszeni są na masowanie przedramion w celu przyszłego szczepienia "przypominającego". Jak się okazuję wbrew zapewnieniom lekarzy oraz różnych wybitnych specjalistów zwłaszcza naszego głownego specjaliste-ekonomiste, jedyna prawilna prawda ku wielkiemu zdziwieniu zaszczepionych (nie dot. niezaszczepionych) nie działa na odmianę lambda oraz nową belgijską kappe. Wszyscy zaszczepieni proszeni są o nie popadanie w panikę. Na pewno są już przygotowywane serie kolejnych niezawodnych szczepień a niezaszczepieni o nie śmianie się z ukłutych "środkiem wiecznej odporności na wszystko".

 5. 5
  --2
  ~ Machupichcę
  Niedziela, 15.08

  Płaskoziemcy w natarciu. Tylko dać im pożywkę.

 6. 6
  +5
  ~ J23
  Niedziela, 15.08

  Pracodawca nie może nakazać zaszczepienia się, tylko zalecić. Pracodawca może za to zwolnić pracownika, skoro nie słucha swoich zaleceń, szczególnie jeśli uzna ze dany delikwent zagraża działalności zakładu. W komentarzach widać ze wypowiadają się sami „fachowcy”. A gdzie opinia lekarzy?

 7. 7
  --4
  ~ Biolog
  Niedziela, 15.08

  To nieantyszepionkowcy, to ograniczeni fanatycy , a jak wiadomo fanatyzm charakteryzuje się przede wszystkim brakiem wiedzy i agresją! Mam nadzieję ze pracodawca będzie mial możliwość wglądu kto sie zaszczepil i zabezpieczyl resztę pracowników od tych co podjęli decyzję o narazeniu siebie i innych na wirusa! Ja nie mam zamiaru ryzykowac sobą i wlasną rodziną !

 8. 8
  +5
  ~ Szef
  Niedziela, 15.08

  Takie cwaniaki jesteście ? To który z was mnie zmusi do szczepienia ? Zapraszam zobaczymy jacy twardzi jesteście oprócz pyskowania na forum. Przyjąłeś szpryce to mor… w kubeł i czekaj na kolejna dawkę jeden z drugim. Jakim prawem psy macie czelność mówić coś o ograniczeniach dla normalnych ludzi ? Masz szpryce to się ciesz, przeżyjesz jeszcze pare lat !

 9. 9
  0
  ~ Gosssc
  Środa, 18.08

  Nie będzie obowiązku, jednak niezaszepieni będą mieli większy problem z praktykami,pójściem do pracy, bo nie każdy pracodawca weźmie na siebie odpowiedzialność za to ,że jakiś dzieciak przyniesie do zakładu covid. Powikłania to mały odsetek, ( nie stwierdzono lawinowych powikłań, ), a zachorowania w zakładzie pracy gdzie jest 10,czy 20 pracowników jednak bardziej problematyczne, jeśli się pojawią Uważam, że w szkołach także ma zajęcia praktyczne powinni wchodzić tylko zaszczepieni. Antyszczepionkowiec powinien sam brac odpowiedzialność za to, że rezygnuje że szczepienia. Nie pójdzie na praktykę, nie wejdzie na basen, do kina etc. Jego wybór. Zaszczepieni tez mają wybór, że może nie chcą być z osobą niezaszczepioną. To działa w dwie strony. Niestety, trochę w tym wyróżniania.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.8798069953918